Yvain Tarot jóslas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEMUTATKOZÁS

2 posters

Go down

BEMUTATKOZÁS Empty BEMUTATKOZÁS

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:40 pm

Ebben a topicban azt szeretném, ha nem csak rólam, mint az oldal szerkesztőjéről és a tarot kártyák szerelmeséről lehetne olvasni, hanem ti rólatok is, akik majd a fórumot látogatni fogjátok! Smile
Optimista alkat vagyok! Very Happy

S egyben szeretnélek is megkérni benneteket arra, hogy ebben a topicban valóban csak a bemutatkozó bejegyzések szerepeljenek és ne a magánbeszélgetések!
Minden más téma megbeszéléséhez rengeteg tucatnyi lehetőség áll majd rendelkezésünkre! Smile

Kérlek éljetek vele, és fórumozásra fel!!!!
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty PIKIKEE

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:41 pm

Azt hiszem már egszer bemutatkoztam..... de ismétlés a tudás atyja :-)))
A születési nevem pontosan így hangzik: Festő Klára Ildikó. Én az Ildikót használom érdekes módon. hiába kiabálna utánam valaki, hogy Klári, meg sme fordulnék, fogalmam sem lenne, hogy nekem kiabálnak. Ha új helyre kerültem ott mindenki elkezdet Klárizni, megértem lemosni magamról :-)))))
A MÁV-nál dolgozók, immár 18 éve. sznvedtem mindenféle beosztásban. Voltam Távírász, átmenesztő, személypénztáros, forgalmi szolgálattevő, munkaügyes. Tudjátok hol lent hol fent, hol a főnök jobb keze hol a főnök bal keze :DDD Ebből az időböl 17 évet Fónyodon töltöttem, talán ezért is a szívem csücske, meg hát azért is mert egy nagyon szuper összetartó jó kis csapattal dolgozhattam. Jelenleg Kaposváron van a székhelyem, mint gazdasági vezető. ne kérdezétek meg tőlem, hogy melyik beosztás tetszett a legjobban mert nem tudom megmondani. mindegyiknek van előnye és hátránya is.
Van egy nagy fiam aki jelenleg ácsnak tanul. eredetileg erdésztechnikusként kezdte, de váltott. Úgy tűnik Fonyód neki is szimpatikusabb. Serdülő kora ellenére elmondhatom, hogy nem próblémás gyerek ( remélem nem kiabáltam el ! :-) ) Most éppen szerelmes a drága lelkem. Minden érdekli ami nem kötelező :DDD Talán azért mert Vízöntő. Van egy párom is. Ő már kész ács :-))) Mivel tőlem "kicsit" (7évvel) fiatalabb , a fiammal nagyon jó barátok. Nem Ő az édesapja, mert mikor a gyermekem 4 éves volt elváltam. ( Bár előbb tettem volna ) Szerencsére a áromnak van egy nagyon jó szokása, nem iszik alkoholt. Ez nekem nagyon sokat számit. Nem kell idegeskednem mire jövök haza és ha bármi is történik nem gond, hogy autóba üljön és menjünk ha éppen kell. Én sem iszom mert a szüleim megitták helyettem :-))) Sajnos Ők már nem élnek Sad( A párom szülei még élnek de az anyja egy ..... nem találok rá megfelelő szót, így ezt kihagynám :-)) az édesapjával tartjuk csak a kapcsolatot. Szerencsére Ő rendes ember !
Somogyváron élünk, ez Fonyód és Kaposvár között van féluton. Ide jöttem a vállás után pár évvel lakni. elötte évekig albérletben laktunk a fiammal, de kerestem a megoldást, hogy hogyan tudnák ebből a helyzetből megszabadulni. Így itt találtam eg picike házat olyan áron amiért megtudtam venni. Na, most ezt bővítjük, mert nem férünk el. A fiam megnőtt , muszáj, hogy legyen külön birodalma.
Aki ezt elolvassa annak már nem csak egy szó leszek, hogy Pikikee :-))))
Remélem másokat is megismerhetek kicsit jobban.

szaladok..... várnak a cserepek :-))) Bár a fiúk most ébredeznek, mert nálunk mindenki netfüggő és az éjjel Ők voltak fent sokáig :-)

Szép napot !
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty NÓRI

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:42 pm

Sziasztok!
Akkor folytatom a sort a bemutatkozással.
Sárkány Nórának hívnak. Makón születtem, és azózs is itt élek. Sajnos egészségügyi okok miatt nem dolgozok. Ezért nagyon sok szabad időm van. Ennek nagy részsét a kedvenc hobbimnak szentelem. Vagyis írok. A vélemények megoszlanak az írás minőségéről, de én elsősorban magamnak írok. Jól esik ki írni magamból a bánatot, de legfőképpen az örömöt.
Van egy húgom, aki vidékre ment férjhez.
Azt hiszem elég ennyi magamról.
Kellemes hétvégét, és puszi mindenkinek.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty PIKIKEE

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:45 pm

Yvain írta:Azt hiszem már egszer bemutatkoztam..... de ismétlés a tudás atyja :-)))
A születési nevem pontosan így hangzik: Festő Klára Ildikó. Én az Ildikót használom érdekes módon. hiába kiabálna utánam valaki, hogy Klári, meg sme fordulnék, fogalmam sem lenne, hogy nekem kiabálnak. Ha új helyre kerültem ott mindenki elkezdet Klárizni, megértem lemosni magamról :-)))))
A MÁV-nál dolgozók, immár 18 éve. sznvedtem mindenféle beosztásban. Voltam Távírász, átmenesztő, személypénztáros, forgalmi szolgálattevő, munkaügyes. Tudjátok hol lent hol fent, hol a főnök jobb keze hol a főnök bal keze :DDD Ebből az időböl 17 évet Fónyodon töltöttem, talán ezért is a szívem csücske, meg hát azért is mert egy nagyon szuper összetartó jó kis csapattal dolgozhattam. Jelenleg Kaposváron van a székhelyem, mint gazdasági vezető. ne kérdezétek meg tőlem, hogy melyik beosztás tetszett a legjobban mert nem tudom megmondani. mindegyiknek van előnye és hátránya is.
Van egy nagy fiam aki jelenleg ácsnak tanul. eredetileg erdésztechnikusként kezdte, de váltott. Úgy tűnik Fonyód neki is szimpatikusabb. Serdülő kora ellenére elmondhatom, hogy nem próblémás gyerek ( remélem nem kiabáltam el ! :-) ) Most éppen szerelmes a drága lelkem. Minden érdekli ami nem kötelező :DDD Talán azért mert Vízöntő. Van egy párom is. Ő már kész ács :-))) Mivel tőlem "kicsit" (7évvel) fiatalabb , a fiammal nagyon jó barátok. Nem Ő az édesapja, mert mikor a gyermekem 4 éves volt elváltam. ( Bár előbb tettem volna ) Szerencsére a áromnak van egy nagyon jó szokása, nem iszik alkoholt. Ez nekem nagyon sokat számit. Nem kell idegeskednem mire jövök haza és ha bármi is történik nem gond, hogy autóba üljön és menjünk ha éppen kell. Én sem iszom mert a szüleim megitták helyettem :-))) Sajnos Ők már nem élnek Sad( A párom szülei még élnek de az anyja egy ..... nem találok rá megfelelő szót, így ezt kihagynám :-)) az édesapjával tartjuk csak a kapcsolatot. Szerencsére Ő rendes ember !
Somogyváron élünk, ez Fonyód és Kaposvár között van féluton. Ide jöttem a vállás után pár évvel lakni. elötte évekig albérletben laktunk a fiammal, de kerestem a megoldást, hogy hogyan tudnák ebből a helyzetből megszabadulni. Így itt találtam eg picike házat olyan áron amiért megtudtam venni. Na, most ezt bővítjük, mert nem férünk el. A fiam megnőtt , muszáj, hogy legyen külön birodalma.
Aki ezt elolvassa annak már nem csak egy szó leszek, hogy Pikikee :-))))
Remélem másokat is megismerhetek kicsit jobban.

szaladok..... várnak a cserepek :-))) Bár a fiúk most ébredeznek, mert nálunk mindenki netfüggő és az éjjel Ők voltak fent sokáig :-)

Szép napot !

Na, ez az én pechem!
Most ezt nekem kell folytatni, ha már én találtam meg először a fórumot ! 
Jó, de most mit írjak magamról? Élem a kis szürke minden napjaimat 
Na, ez azért nem mindig igaz, mert próbálok színeket varázsolni bele….. mimnél élénkebb és mimnél többet ! Szeretem a vidámságot ezért vonzom azok társaságát akik értik a humort !
Igazságos vagyok , ezért néha nyers is ( mások szerint…de szerintem is !  )
Ami a szívemen az a számon …. bár néha előbb jár a szám, mint az eszem . Na ennek van előnye és van hátránya …. már mindegyiket tapasztaltam ) Tudjátok , okos ember a más kárán tanul …… nekem még van mit tanulni !!!! 
Zeneében én is minden evő vagyok… ez általában a hangulatomtól is függ.
Azt nem írhatom, hogy kedvenc írom ez vagy az, mert mostanában sajnos nem sok könyv kerül a kezembe….. bár ez így nem igaz, mert a számviteli tv. és az SZJA tv.-t mostanában sokat forgatom.
Még mielőtt valaki félre értené, és azt hinné, hogy könyvelő vagyok, annak üzenem, hogy NEM !
Csak tanultam egy kicsit és előtte is érdekelt most viszont még jobban ….. pláne, hogy a párom egyéni vállalkozó lett és a könyvelést magam készítem. Bár arra is rá kel jönnöm, hogy a legrosszabb ha közvetlen közeli hozzátartozó dolgait készíti az ember! Egy előnye viszont van, biztos, hogy mindent tudni akarsz és jobban oda figyelsz ! ( gondolom én, …..ezzel nem akarom a könyvelőket megsérteni, csak pusztán azt a tényt közlöm, hogy nekik ez „csak” munka ) na, ilyen megjegyzéseimet szokták félre érteni és ebből már sokszor volt problémám. Azt is elmondom nektek, hogy találtam egy nagyon jó kis főrumot ahol senki nem irigy a tudására és szívesen önzetlenül segít másoknak. El is voltam ájulva , azt hittem eltévedtem és valami tündér országba tévedtem ! 
Nem tudom, hogy mit kéne még magamról elmondani, mert semmi különleges adatósággal nem áldót meg az ég.
Van egy nagyszerű élettársam, akivel persze néha szócsatázunk, de ez még belefér! 
Van egy nagyon igaz barátom aki egyben a fiam is , akit imádok ! 16 éves , és már lassan ő eszi le a fejemről a kását, nem beszélve a picike 43-as lábáról ….. na ebből látszana, hogy „öregszem”…. ami persze nem igaz , mert én örök gyerek maradok. (na, erre mondanák a kollégáim, hogy ez meglátszik rajtad, ezt kár reklámozni :DDDDD )
Van két hűségesem-barátom is. Egyiket úgy hívják, hogy Colombusz a másikat pedig úgy, hogy Mazsola . Ők két fajtiszta keverék kutyusok ! :DDDD
Kedvenc filmem: Volt egy farmom Afrikában
Kedvenc időtöltésem a net … bár ez már inkább olyan, mint másnak a drog :DDDD
Érdekel és el, és el is végeztem az agykontroll tanfolyamot ….. hogy ne mindig a földön járjak :DDD
Érdekes és megdöbbentő dolgokat sajátítottam el. Dr. Domján Lászlónál végeztem.
Mindenkinek merem ajánlani ! Ha hisz benne, ha nem ……. ha elvégezte utána mondjon róla véleményt! :DDD
Nos most már hagyok helyet másnak is !
Mindenkit szeretettel ölelek!



A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 19, 2008 8:49 pm-kor.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty NÓRI

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:47 pm

Yvain írta:Sziasztok!
Akkor folytatom a sort a bemutatkozással.
Sárkány Nórának hívnak. Makón születtem, és azózs is itt élek. Sajnos egészségügyi okok miatt nem dolgozok. Ezért nagyon sok szabad időm van. Ennek nagy részsét a kedvenc hobbimnak szentelem. Vagyis írok. A vélemények megoszlanak az írás minőségéről, de én elsősorban magamnak írok. Jól esik ki írni magamból a bánatot, de legfőképpen az örömöt.
Van egy húgom, aki vidékre ment férjhez.
Azt hiszem elég ennyi magamról.
Kellemes hétvégét, és puszi mindenkinek.

Huhh, mit is írjak magamról? Talán először annyit, hogy a neten igen kevés igazi barátom van. Olyanok akikre mindig számíthatok.
Alapjába véve vidám természetttel áldott meg a sors, de ha valakire nagyon megharagszok, vagy valótlant állít rólam, nehezen, vagy egyáltalán nem tudok neki megbocsájtani. Szeretek a neten kóborolni, és új embereket megismerni. Sajnos a neten is vannak akiben csalódnom kellett. Amikor szükségük van valamire tudják, hogy hol találnak, de amikor nekem támad kedvem beszélgetni nem válaszolnak a levelemre.
Egyenlőre ennyit rólam. Ha kérdésed van, írj bátran.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty MANÓCSKA

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:51 pm

Nem is olyan könnyű ez, mint gondoltam de elkezdem hát, aztán majd csak a végére érek De hol is kezdjem, mindig a kezdés a legnehezebb, akkor in medias res

"Gyermektelen családban születtem, egészen kicsi koromban, az Ohio állambeli Massechusli-tól 10843 km-re keletre. Iskolás éveimet a suli melletti kocsmában töltöttem, így nem szereztem doktorátusi címet. Olimpiai korcsolyázó és világbajnok lehettem volna, de szüleim elfelejtettek beíratni 4 éves koromban. Már korán a zenével kezdtem foglalkozni, még 4:30 sem volt, mikor éhesen bömbölni kezdtem. A szakértő laikusok szerint "bár" hangom van: "bár" csak abbahagynám! - mondták. Élménygazdag gyermekkorom után (hisz mindig volt egy csont a nyakamban, így a kutyák gyakran játszottak velem) a felnőttkorba és gyakran pocsolyákba léptem. Az Egyesült Államok elnökeként kezdtem meg munkásságomat, de csak a tervekig jutottam, melyeket semmilyen fórumon nem sikerült nyilvánosságra hoznom a világ kárára. Így megmaradtam átlagembereknek, átlagon felüli álmokkal." (Maksa Zoltán)

Egy kis izelítő, hogy ne csak a poénos oldalamat mutogassam

Nagyon szeretem a barátaimat, a családomat, és a szívemhez közel álló embereket. Szeretek tanácsokat adni, illetve meghallgatni másokat, viszonzás képpen ugyanezt nyújtják nekem cserébe, melyért nagyon hálás vagyok. Türelmes vagyok, ha a türelem valóban rózsát terem, akkor nekem már egy egész rózsakertem van. Szeretem az esőt, a csendet, a nyugalmat, az éjszakát! Olykor-olykor szeretek egyedül lenni, aludni. Szeretem a mosolyt, ami a szemből árad a lelken keresztül, szeretem az ölelést, amitől jó értelemben kiráz a hideg. Nem szeretek viszont vásárolni, aggódni, veszekedni, mérges, ideges lenni, nem szeretem a hazugságot, a csalást a lopást, a bűnözést, a kétszínűséget, a kiszolgáltatottságot, a mentő szirénázó hangját és a telet hó nélkül. Nem szeretek sírni, és azt sem szeretem ha másokat sírni látok. Fontos számomra az őszinteség, az egymással való törődés, odafigyelés, megértés és tolerancia érzése illetve érzékeltetése. Általában vidám természetű vagyok, nem vagyok haragtartó, de természetesen ha valaki mérhetetlenül nagy bűnt követ el ellenem, annak soha nem tudok megbocsánati...

Üdvözlettel: Manócska

Ui.: szeretetpuszi és ölelés mindenkinek
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty PIKIKEE

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:54 pm

Yvain írta:
Yvain írta:Azt hiszem már egszer bemutatkoztam..... de ismétlés a tudás atyja :-)))
A születési nevem pontosan így hangzik: Festő Klára Ildikó. Én az Ildikót használom érdekes módon. hiába kiabálna utánam valaki, hogy Klári, meg sme fordulnék, fogalmam sem lenne, hogy nekem kiabálnak. Ha új helyre kerültem ott mindenki elkezdet Klárizni, megértem lemosni magamról :-)))))
A MÁV-nál dolgozók, immár 18 éve. sznvedtem mindenféle beosztásban. Voltam Távírász, átmenesztő, személypénztáros, forgalmi szolgálattevő, munkaügyes. Tudjátok hol lent hol fent, hol a főnök jobb keze hol a főnök bal keze :DDD Ebből az időböl 17 évet Fónyodon töltöttem, talán ezért is a szívem csücske, meg hát azért is mert egy nagyon szuper összetartó jó kis csapattal dolgozhattam. Jelenleg Kaposváron van a székhelyem, mint gazdasági vezető. ne kérdezétek meg tőlem, hogy melyik beosztás tetszett a legjobban mert nem tudom megmondani. mindegyiknek van előnye és hátránya is.
Van egy nagy fiam aki jelenleg ácsnak tanul. eredetileg erdésztechnikusként kezdte, de váltott. Úgy tűnik Fonyód neki is szimpatikusabb. Serdülő kora ellenére elmondhatom, hogy nem próblémás gyerek ( remélem nem kiabáltam el ! :-) ) Most éppen szerelmes a drága lelkem. Minden érdekli ami nem kötelező :DDD Talán azért mert Vízöntő. Van egy párom is. Ő már kész ács :-))) Mivel tőlem "kicsit" (7évvel) fiatalabb , a fiammal nagyon jó barátok. Nem Ő az édesapja, mert mikor a gyermekem 4 éves volt elváltam. ( Bár előbb tettem volna ) Szerencsére a áromnak van egy nagyon jó szokása, nem iszik alkoholt. Ez nekem nagyon sokat számit. Nem kell idegeskednem mire jövök haza és ha bármi is történik nem gond, hogy autóba üljön és menjünk ha éppen kell. Én sem iszom mert a szüleim megitták helyettem :-))) Sajnos Ők már nem élnek Sad( A párom szülei még élnek de az anyja egy ..... nem találok rá megfelelő szót, így ezt kihagynám :-)) az édesapjával tartjuk csak a kapcsolatot. Szerencsére Ő rendes ember !
Somogyváron élünk, ez Fonyód és Kaposvár között van féluton. Ide jöttem a vállás után pár évvel lakni. elötte évekig albérletben laktunk a fiammal, de kerestem a megoldást, hogy hogyan tudnák ebből a helyzetből megszabadulni. Így itt találtam eg picike házat olyan áron amiért megtudtam venni. Na, most ezt bővítjük, mert nem férünk el. A fiam megnőtt , muszáj, hogy legyen külön birodalma.
Aki ezt elolvassa annak már nem csak egy szó leszek, hogy Pikikee :-))))
Remélem másokat is megismerhetek kicsit jobban.

szaladok..... várnak a cserepek :-))) Bár a fiúk most ébredeznek, mert nálunk mindenki netfüggő és az éjjel Ők voltak fent sokáig :-)

Szép napot !

Na, ez az én pechem!
Most ezt nekem kell folytatni, ha már én találtam meg először a fórumot ! 
Jó, de most mit írjak magamról? Élem a kis szürke minden napjaimat 
Na, ez azért nem mindig igaz, mert próbálok színeket varázsolni bele….. mimnél élénkebb és mimnél többet ! Szeretem a vidámságot ezért vonzom azok társaságát akik értik a humort !
Igazságos vagyok , ezért néha nyers is ( mások szerint…de szerintem is !  )
Ami a szívemen az a számon …. bár néha előbb jár a szám, mint az eszem . Na ennek van előnye és van hátránya …. már mindegyiket tapasztaltam ) Tudjátok , okos ember a más kárán tanul …… nekem még van mit tanulni !!!! 
Zeneében én is minden evő vagyok… ez általában a hangulatomtól is függ.
Azt nem írhatom, hogy kedvenc írom ez vagy az, mert mostanában sajnos nem sok könyv kerül a kezembe….. bár ez így nem igaz, mert a számviteli tv. és az SZJA tv.-t mostanában sokat forgatom.
Még mielőtt valaki félre értené, és azt hinné, hogy könyvelő vagyok, annak üzenem, hogy NEM !
Csak tanultam egy kicsit és előtte is érdekelt most viszont még jobban ….. pláne, hogy a párom egyéni vállalkozó lett és a könyvelést magam készítem. Bár arra is rá kel jönnöm, hogy a legrosszabb ha közvetlen közeli hozzátartozó dolgait készíti az ember! Egy előnye viszont van, biztos, hogy mindent tudni akarsz és jobban oda figyelsz ! ( gondolom én, …..ezzel nem akarom a könyvelőket megsérteni, csak pusztán azt a tényt közlöm, hogy nekik ez „csak” munka ) na, ilyen megjegyzéseimet szokták félre érteni és ebből már sokszor volt problémám. Azt is elmondom nektek, hogy találtam egy nagyon jó kis főrumot ahol senki nem irigy a tudására és szívesen önzetlenül segít másoknak. El is voltam ájulva , azt hittem eltévedtem és valami tündér országba tévedtem ! 
Nem tudom, hogy mit kéne még magamról elmondani, mert semmi különleges adatósággal nem áldót meg az ég.
Van egy nagyszerű élettársam, akivel persze néha szócsatázunk, de ez még belefér! 
Van egy nagyon igaz barátom aki egyben a fiam is , akit imádok ! 16 éves , és már lassan ő eszi le a fejemről a kását, nem beszélve a picike 43-as lábáról ….. na ebből látszana, hogy „öregszem”…. ami persze nem igaz , mert én örök gyerek maradok. (na, erre mondanák a kollégáim, hogy ez meglátszik rajtad, ezt kár reklámozni :DDDDD )
Van két hűségesem-barátom is. Egyiket úgy hívják, hogy Colombusz a másikat pedig úgy, hogy Mazsola . Ők két fajtiszta keverék kutyusok ! :DDDD
Kedvenc filmem: Volt egy farmom Afrikában
Kedvenc időtöltésem a net … bár ez már inkább olyan, mint másnak a drog :DDDD
Érdekel és el, és el is végeztem az agykontroll tanfolyamot ….. hogy ne mindig a földön járjak :DDD
Érdekes és megdöbbentő dolgokat sajátítottam el. Dr. Domján Lászlónál végeztem.
Mindenkinek merem ajánlani ! Ha hisz benne, ha nem ……. ha elvégezte utána mondjon róla véleményt! :DDD
Nos most már hagyok helyet másnak is !
Mindenkit szeretettel ölelek!


Azt már meséltem, hogy régen még a népszámlálás idején engem kettőnek számoltak ?
Na, nem baj elmesélem mégegyszer ! :-)))
Édesanyámat kérdezték, hogy hol van a Klára. Mondja, hogy iskolában. Akkor hol van az Ildikó ? Ő is iskolában. ( van egy nővérem is Ő Rózsa ) Erre a népszámláló azt mondja szegény jó anyámnak, hogy akkor rögzitették, hogy három gyermeke van. Szegény anyám felsikított, hogy az nem úgy van ám !!! Neki csak két gyermeke van ! Elég neki egy Ildikó is mert az azonos a Klárával ! Isten ments, hogy kettő legyen belőle, ez az egy is sok !!!! :-))))))
Az útónevem útónevét használom és ez mindenkinek furcsa ! Általában az eslőt szokták használni ...... én a 2.-at. ezért vagyok különc :-))))
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty EVA77

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:58 pm

Csizmaziáné Csepregi Éva a nevem, rokkant nyugdíjas vagyok. Harmóniát akarok teremteni az életem minden területén. Sunrider-nél, természetes élelmiszereket forgalmazó cégnél tevékenykedem. és életmód tanácsadással foglalkozom Az ezotéria több ága is érdekel. Jelenleg egy tarot kártya tanfolyamon tanulok. Itt ismertem meg Mercit és a kis Családját.BEMUTATKOZÁS AwinkBEMUTATKOZÁS AwinkBEMUTATKOZÁS Awink
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty Re: BEMUTATKOZÁS

Témanyitás  Rachel18 Pént. Aug. 01, 2008 3:16 am

Szép estét mindenkinek:)

szeretnék bemutatkozni, Varga Annamária vagyok.

Nagyon megtetszett ez az oldal, és régi jó barátom, Mercedes hívott meg még anno.
Örülök, hogy kösztetek lehetek, de sajnos nem sokáig élvezhetem a társaságotokat.

Csak Mercedestől szeretnék bocsánatot kérni, bár nem itt, hanem a magánbeszélgetések topicban.

Úgyhogy ha olvasod ezt Merci, akkor légyszíves nézd meg a másik topicot is, ha már az üzeneteimre nem válaszoltál, sajnos:(

Most ha nem is mindent, de szeretnék egy régi rossz dolgot jóvá tenni ill. elfelejteni.

Tudom, hogy ez a levél kicsit furcsa, de akinek erről tudnia kell, az úgy is érti:)

Mindenkinek további nagyon jó pihenést és kellemes nyarat:)

Rachel18

nő
Hozzászólások száma : 5
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 01.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty Re: BEMUTATKOZÁS

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 02, 2008 12:45 am

Rachel18 írta:Szép estét mindenkinek:)

szeretnék bemutatkozni, Varga Annamária vagyok.

Nagyon megtetszett ez az oldal, és régi jó barátom, Mercedes hívott meg még anno.
Örülök, hogy kösztetek lehetek, de sajnos nem sokáig élvezhetem a társaságotokat.

Csak Mercedestől szeretnék bocsánatot kérni, bár nem itt, hanem a magánbeszélgetések topicban.

Úgyhogy ha olvasod ezt Merci, akkor légyszíves nézd meg a másik topicot is, ha már az üzeneteimre nem válaszoltál, sajnos:(

Most ha nem is mindent, de szeretnék egy régi rossz dolgot jóvá tenni ill. elfelejteni.

Tudom, hogy ez a levél kicsit furcsa, de akinek erről tudnia kell, az úgy is érti:)

Mindenkinek további nagyon jó pihenést és kellemes nyarat:)

Kedves Rachel vagy Kékszemű, ahogy neked tetszik! I love you

Először is örülök, hogy ismét itt köszönthetlek a körünkben!
Erre a fórumra bárki jöhet, aki boldog, vagy most éppen nagyon szomorú időszakát éli, a lényeg, hogy szüksége van egy kis beszélgetésre, vagy bíztatásra! Smile

A régi barátokat pedig különösen nagy szeretettel várom! I love you

Másodszor, az életmben mindig érnek minket örömök és csalódások!
Ilyenkor miénk a választás, hogy túllépünk rajta vagy éveken keresztül életben tartjuk a sebeinket!
Mindketten túlléptünk rajta és én tudom, hogy milyen nehéz volt neked ezt levelet megírnod!
Ehhez nagyon sok átgondolt órára és mégtöbb bátorságra volt szükség.
Nagyon becsülöm és értékelem amit tettél!
Ettől válunk felnőtté, hogy képesek vagyunk túllépni a sérelmeinket és ismét békejobbot nyújtani a annak, akit régen a barátunknak neveztünk!
Nagyon nehéz dolog ez, a felnőttek többsége erre nem is képes!
De te igen!

Benned ennél sokkal több intelligencia, kedvesség és szeretet van!

Én, mint magánember és ez a fórum is mindig nagyon sok szeretettel vár téged!
Nekem mindig a "kis Kékszeműm!" maradsz!
A becézés mindig a szeretet jele, s az a szeretet, amely véget ér, soha nem volt igazi szeretet! sunny
A barátaim kezét mindig nagyon szorosan fogom és nem engedem el, még akkor sem, ha valamiben nem értünk egyet!

Valóban "megértél!" az életre!
A továbbiakhoz nagyon sok sikert kívánok!

S ne felejtsd el én mindig nagyon sok szeretettel várlak!

Légy jó, és nagyon vigyázz magadra!

Szívem minden melegével ölellek!
flower sunny

Mercedes, ezen a fórumon Yvain!
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

BEMUTATKOZÁS Empty Re: BEMUTATKOZÁS

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.