Yvain Tarot jóslas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Érdekes és sikeres jóslatok!

Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Érdekes és sikeres jóslatok!

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 2:25 am

Kedves Kismvity!

A repülő út miatt nem kell, hogy félj, fentről védelem alatt álltok. Smile)

Érdekes, hogy egy olyan lapot húztam, ahol az istenség felfelé készül szállni az ég felé. (Jó értelemben! Smile)

Valószínű, hogy ez az út új üzleti elképzeléseket, lehetőségeket tár majd fel előttetek is.

De a lényeg, hogy az út élményekkel, izgalmakkal teli, a fogadtatás pedig nagyon kedves és örömteli lesz, nagyon szívesen látott vendégként fogadnak benneteket.

Az is valószínű, hogy a környezet, vagy az esküvő nem biztos, hogy fényűző, de gyönyörű szép lesz.

Azonban egy másik kártyavetésben láttam mellettetek egy olyan személyt, aki nagyon merev, megkövült sznob jelenség, aki uralkodni akar a környezetén.

A szeretete nem valódi, hideg vagy inkább tettetett.

Aki a divatjamúlt, avitt értékeket szeretné tovább megőrizni. Mindennel szembe akar szállni amely új értékeket, gondolkodásmódot képvisel.

Az Ő értékrendje a pénz és az ezáltal elérhető pozíció. És mindez az önbizalomhiányából fakad.

Tehát az úttal és az esküvővel kapcsolatban nincs mitől félned/félnetek.

A hétvégén készítettem egy másik kirakást, az már inkább elgondolkodtató, kicsit komolyabb annál, minthogy most pár sorban felvázoljam...

Ha visszaértetek, kérek szépen élménybeszámolót!Smile))

Remélem segíthettem!

Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty A Szinetár - Bereczky babáról

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 2:40 am

Szinetár Dóri és Bereczki Zoli kislánya
Mercedes 2008.01.14. 21:26
Pár hónappal ezelőtt megpróbáltam megjósolni, hogy a varázslatos művészházaspárnak kisfia vagy kislánya születik-e majd.

Mint már írtam,

tudomásomra jutott egy olyan jóslási módszer, amelyről a kitalálója azt mesélte, hogy idáig még 100 %-osan sikerült megjósolnia, hogy a tőle tanácsot kérő kismamáknak kisfia vagy kislánya születik-e.

Sajos mostanában nem igazán találkozom kismamákkal, kívéve a nagyon kedes barátnőmet.

Nem bírtam a kíváncsiságommal és kipróbáltuk.

Az eredmény kisfiút mutatott.

Egy hónappal később Brigi barátnőm mint írtam, csodaszép kisfiúnak adott életet.

Egyik legkedvesebb művész házaspárom:

Berezcki Zoltán - Szinetár Dóra művész házaspár.

Mint pár hónappal ezelőtt megígértem, elvégeztem a jóslást és az eredményt eltettem egy borítékba.

Az én intuitív mancsurkám:

a kislányt

ígérő kártyát húzta!

Talán két hónapot sem kellett várni és megszületett

Dóra és Zoli
egészséges és tündérszép pici lánykája:

ZORA Veronika!


A kislány neve: édesapja és édesanyja keresztnevének betüiből

ügyes betűjátékkal összeillesztve született.

A névadást megkönnyítette, hogy a magyar női keresztnevek között is megtalálható a Zora név.

Így jelenleg valóban 100%-os a jóslás eredménye,

kettőből 2x helyesen jósolt a kártya. Smile

Nagyon sok boldogságot kívánok a művészházaspár első közös gyermekéhez,
bár Zoli, Dóri első házasságából született Marci nevű kisfiát is a saját gyermekeként szereti és neveli. Smile)

Igaz, hogy az illető úr, ezeket a próbákat személyesen a kismamák segítségével készítette és nem távjóslással, mint én.

S szerintem a személyes jóslás segítségével mindig sokkal hitelesebb, igazabb válaszokat kaphatunk a kérdéseinkre.

Mindenesetre az a legfontosabb, hogy a születendő baba egészségesen jöjjön a világra és csak másodlagos szempont lehet, hogy fiú vagy lány, de egy kis játék soha sem árthat. Smile))

A delphoi jósda jelmondata:

„Ismerd meg önmagad!”, és tudni fogod a sorsod,

mert a sorsod te magad vagy.

Változtass magadon, és változni fog a sorsod is!

Ha elfogadod magad, elfogadod a sorsod is!
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Kata

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 12:56 pm

Drága Kata!

Munkahelyi gondjaid okainak felderítésében kértél tanácsot.

Ha most, ebben a pillanatban még nagy gondjaid vannak, el kell, hogy mondjam a kirakás során ritkán lehet látni ennyi szép védő lapot egy helyen!

A probléma eredete:

Szerető édesanya és gondoskodó feleség vagy.

De a betegséged és a munkahelyed miatt, ahol egyre – másra konfliktusok érnek, sokkal kevesebbet tudsz foglalkozni a családoddal, és ez lelkileg nagyon megvisel.

Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a konfliktusok egyik oka, kimondatlanul, a betegséged. Valakinek nem tetszik valami.

De ettől nem válik bizonytalanná a munkahelyed.

A munkádra igényt tartanak.

Most még jobban figyelj az egészségedre, mert javulást, és minden tekintetben igen sikeres időszakot ígér a kártya.

Mert valami előre nem látható, váratlan esemény miatt:

Visszautasíthatatlan ajánlatot kapsz, vagy más munkakörben fogsz dolgozni az sem kizárt, hogy előléptetnek és ez az előléptetés, sokkal nagyobb fajsúlyú feladatok elé állít majd.

Mindenképpen pozitív változások előtt állsz, amelyet nyugodt békés és boldog időszak fog követni, ehhez azonban sok energiára lesz szükséged.

Tehetséged van az ezoteriához is, érdemes lenne foglalkoznod vele.

Éppen ezért:

A taktikád most a kivárás és a kitartás legyen!

Az idő most neked dolgozik, és ha hallgatsz a megérzéseidre, akkor a legkilátástalanabb vitás helyzetekből is, győztesen fogsz kijönni.

Most lesz igazán szükséged arra, hogy a konfliktushelyzeteket diplomatikusan kezeld.

És addig is míg eljön a Te időd, nagyon sokszor kell még bizonyítanod a rátermettséged.

Ha ez sikerül, akkor egy nagyon békés csendes időszak következik, amely alatt, azzal a töméntelen sok szeretettel és kedvességgel, ami a szívedben van, sikeresen meggyőzheted azokat is akiknek valami kifogásuk lenne, ellened vagy a munkád ellen.

Légy óvatos, kerüld az éles konfliktushelyzeteket, mert nem biztos, hogy jelen pillanatban te jönnél ki belőle győztesen.

Gyűjts erőt!

De a végeredmény mindent felülmúl majd.

Teljes győzelmet aratsz, és a munkád terén eléred majd a régen várt elismerést is, és olyan emberekkel fogsz dolgozni, akikkel megtalálod majd az összhangot, és örömmel fog eltölteni a munkád is.

Hitem szerint és látom is, hogy mindennek létrehozásához lesz elég erőd és kitartásod.

Az a szorgalom és szeretet, amellyel a munkádat végzed, és amellyel mindenki felé fordulsz

Minden nehézségen átsegít majd.

Össze tudod majd egyeztetni a munkádat a családoddal, egy nagyon boldog időszak fog következni,

Csodálatos édesanya és feleség leszel, még ha most e pillanatban úgy érzed is, hogy nem tudsz elég figyelmet fordítani a családodra.

El kell mondanom azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

Remélem tudtam segíten és néhány dolgot más megvilágításban látsz majd.
Szeretettel: Mercedes
--------------------------------------------------------------------------------
Szia édes Mercedes!

Azért édes, mert ritkán kapok ilyen erőt adó szép gondolatokat... köszönöm...Smile)

A betegségem szerintem nem meghatározó az életemben, legalább is én nagyon elhatárolódom tőle... az orvosom szerint jobban is mint kellene... szerinte nem veszem komolyon, hogy nagyon beteg ember vagyok... én azt szoktam erre mondani, hogy ha mindig a betegségem lebegne előttem, akkor már rég nem lennék a földön...Smile)

Tényleg nagyon köszönöm...Smile)

Puszi
Kata
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Re: Érdekes és sikeres jóslatok!

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:00 pm

[quote="Yvain"]

Munkahelyi gondjaid okainak felderítésében kértél tanácsot.

Ha most, ebben a pillanatban még nagy gondjaid vannak, el kell, hogy mondjam a kirakás során ritkán lehet látni ennyi szép védő lapot egy helyen!

A probléma eredete:

Szerető édesanya és gondoskodó feleség vagy.

De a betegséged és a munkahelyed miatt, ahol egyre – másra konfliktusok érnek, sokkal kevesebbet tudsz foglalkozni a családoddal, és ez lelkileg nagyon megvisel.

Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a konfliktusok egyik oka, kimondatlanul, a betegséged. Valakinek nem tetszik valami.

De ettől nem válik bizonytalanná a munkahelyed.

A munkádra igényt tartanak.

Most még jobban figyelj az egészségedre, mert javulást, és minden tekintetben igen sikeres időszakot ígér a kártya.

Mert valami előre nem látható, váratlan esemény miatt:

Visszautasíthatatlan ajánlatot kapsz, vagy más munkakörben fogsz dolgozni az sem kizárt, hogy előléptetnek és ez az előléptetés, sokkal nagyobb fajsúlyú feladatok elé állít majd.

Mindenképpen pozitív változások előtt állsz, amelyet nyugodt békés és boldog időszak fog követni, ehhez azonban sok energiára lesz szükséged.

Tehetséged van az ezoteriához is, érdemes lenne foglalkoznod vele.

Éppen ezért:

A taktikád most a kivárás és a kitartás legyen!

Az idő most neked dolgozik, és ha hallgatsz a megérzéseidre, akkor a legkilátástalanabb vitás helyzetekből is, győztesen fogsz kijönni.

Most lesz igazán szükséged arra, hogy a konfliktushelyzeteket diplomatikusan kezeld.

És addig is míg eljön a Te időd, nagyon sokszor kell még bizonyítanod a rátermettséged.

Ha ez sikerül, akkor egy nagyon békés csendes időszak következik, amely alatt, azzal a töméntelen sok szeretettel és kedvességgel, ami a szívedben van, sikeresen meggyőzheted azokat is akiknek valami kifogásuk lenne, ellened vagy a munkád ellen.

Légy óvatos, kerüld az éles konfliktushelyzeteket, mert nem biztos, hogy jelen pillanatban te jönnél ki belőle győztesen.

Gyűjts erőt!

De a végeredmény mindent felülmúl majd.

Teljes győzelmet aratsz, és a munkád terén eléred majd a régen várt elismerést is, és olyan emberekkel fogsz dolgozni, akikkel megtalálod majd az összhangot, és örömmel fog eltölteni a munkád is.

Hitem szerint és látom is, hogy mindennek létrehozásához lesz elég erőd és kitartásod.

Az a szorgalom és szeretet, amellyel a munkádat végzed, és amellyel mindenki felé fordulsz

Minden nehézségen átsegít majd.

Össze tudod majd egyeztetni a munkádat a családoddal, egy nagyon boldog időszak fog következni,

Csodálatos édesanya és feleség leszel, még ha most e pillanatban úgy érzed is, hogy nem tudsz elég figyelmet fordítani a családodra.

El kell mondanom azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

Remélem tudtam segíten és néhány dolgot más megvilágításban látsz majd.
Szeretettel: Mercedes
--------------------------------------------------------------------------------
Szia édes Mercedes!

Azért édes, mert ritkán kapok ilyen erőt adó szép gondolatokat... köszönöm...Smile)

A betegségem szerintem nem meghatározó az életemben, legalább is én nagyon elhatárolódom tőle... az orvosom szerint jobban is mint kellene... szerinte nem veszem komolyon, hogy nagyon beteg ember vagyok... én azt szoktam erre mondani, hogy ha mindig a betegségem lebegne előttem, akkor már rég nem lennék a földön...Smile)

Tényleg nagyon köszönöm...Smile)

Puszi
Kata


S mi történt azóta?

Kata fél év múlva vezető beosztásba került. bom sunny queen Sikerült megoldani a munkahelyi problémáit és ma sikeresen tud együtt dolgozni a munkatársaival.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty LittleBird és Alan Rickman

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:09 pm

Kedves LittleBird!

Köszönöm az emilben elküldött kérdésedet, de azt hiszem nincs mitől tartanod, ezért nyugodtan válaszolhatok az oldalon is ! J

Válaszom:

Sikerül az a külföldi út, amelyre egész életedben annyira vágytál.

Azonban legelőször nagyon nagy csalódás fog érni.

Úgy fogod érezni, hogy minden összeesküdött ellened, és lelkileg teljesen összetörsz.

De pont akkor ne add fel, mert valakinek a segítsége által minden rendeződni fog, és sokkal nagyobb öröm ér majd mint amiről álmodni mertél.

S még egy jó hírem van a számodra, mielőtt elutaznál, még ebben a hónapban, nagyobb pénz érkezik, az anyagi gondjaidat hosszabb távon nem oldja meg, de szerintem utazás előtt nagyon jól fog jönni!

Jó utat kívánok és vigyázz magadra!
--------------------------------------------------------------------------------

A kártyavetés után kb. két héttel LittleBird megkapta a diákhitelét, amelyből már ki tudott menni Angliába egy filmbemutatóval egybekötött sajtótájékoztatóra és beszélgetésre, ahol találkozhatott végre legkedvesebb angol színészével.

De nem ment ez olyan könnyen, mert amikor kiértek, akkor derült csak ki, hogy nincs elég jegy és hősiesen lemondott a saját jegyéről, barátnője javára, aki akkor kisbabát várt és tudta, ha a kicsi megszületik, akkor hosszú ideig nem lesz több lehetősége ilyen útra vállalkozni.

Mindenki bement a vetítésre csak LittleBird maradt kint, akit természetesen örült, hogy segíthetett, de ugyanakkor rettenetesen el volt keseredve.

Kétségbeesetten telefonált nekem és még pár barátjának.

Nagyon nehezen viselte, hogy karnyújtásnyira van tőle, az az ember, akit annyira szeretne látni, s aki miatt vállalkozott egy ekkora útra.

Próbáltam megvígasztalni, és bíztattam, hogy el ne mozduljon onnan, ahol áll, mert ha a művész látja, hogy ott van, Ő maga fogja bevinni az előadásra.

Másfél óra múlva megtudtam, hogy LittleBird a szünetben találkozott kedvenc művészével, aki megkérdezte tőle, miért nem jött be a vetítésre, és amikor megtudta az igazat, személyesen kísérte be KisMadarat a beszélgetésre és segítői a lehető legjobb helyre ültették őket.

Így a végén nem csak, hogy ott lehetett a beszélgetésen, de utána még fél órán át beszélgethetett a művésszel.

Így a legszebb álma teljesülhetett!

(Természetesen ez egy korábbi jóslat volt, mint ahogy ez ide az oldalra felkerült.)[/b]
[/b]
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Kis Vuk

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:18 pm

Kedves Kisvuk!

Először is köszönöm a türelmedet, másodszor lássuk, mit üzennek neked az Ősi bölcsek J :

Mivel azt írtad, hogy mostanában minden olyan zűrös körülötted, így először nálad sem rögtön a jövőképpel foglalkoztam, hanem szerettem volna megtudni, mi az ami, a lelki problémákat okozza.

Az alapvető probléma az, hogy a jelenlegi partnerkapcsolatodban, (ha nem vagy házas értsd a családra),

ugyan megvan mindened, amire vágysz, jól és biztonságban érzed magad, szeretnek is, de mégsem vagy szabad.

Kifelé elégedett képet mutatsz magatokról, de a lelked mélyén tudod, hogy rab madár vagy egy aranykalitkában.

Megszoktad ezt az életet, kényelmes, biztonságos, de mégis a lelked mélyén bűntudatod van, úgy érzed, megalkudtál. Szeretnél újra magadra találni, és ismét magad irányítani az életedet!

De ez nem megy másként, csak úgy, hogy ha lemondasz az eddigi kényelmedről, és a saját lábadra állsz!
Akár úgy, hogy munkát vállalsz, vagy egy jobban fizető állást keresel.

Így megölöd a lelkedet mardosó félelmet, hogy elveszted a biztonságot, és nem érzed rabnak sem többé magad.

Kiteljesedik a személyiséged, és a partnereddel (családoddal) is ismét egymásra találhattok.

És akkor lássuk mit hoz a jövő

Valóban egy jól működő családban, vagy kapcsolatban élsz, amely mindkét fél részéről komoly elkötelezettséggel jár.
Összetartod a családod és elégedett vagy, szeretnek és becsülnek, ugyanakkor ez az együttélés az évek alatt inkább szerelmi házasságból érdekházassággá változott.

Mindkettőtöket összeköt az anyagiak és a biztonság érzése, amelyet egymás közelsége nyújt a számotokra.

És ezért a biztonságos családi életért feláldoztad a vágyaidat.

A párkapcsolatodban szeretnéd, ha ismét a régi szerelemmel, szeretnének, és a munkád terén pedig szeretnéd megtalálni a helyed, ahol megvalósíthatnád a céljaidat.

Ami biztos, hogy úgy 3-6 hónap múlva valamilyen módon el fogod érni, amit szeretnél, (sajnos az is előfordulhat, hogy valakinek a halála lesz ebben a „segítségedre” és oldja meg a problémákat)

mind a munkádban, (előrelépés, esetleg új és sikeres vállalkozás 1 éven belül!), mind a szerelemben, családi életedben nagyon boldog és kiegyensúlyozott időszak vár majd. (És az ezt szimbolizáló lap nagyon erős és megingathatatlan!)

Ezt a beígért sikert még most nem érzed, jelen pillanatban annyit látsz és érzel az egészből, hogy minden rosszul alakul körülötted, állandóan kompromisszumokat kell kötnöd. Félsz, hogy minden felborul összeomlik körülötted.

Éppen ezért, ne vedd most annyira tragikusan a problémákat. Egyébként is egy olyan lelki alkat vagy, aki általában nem tud túllépni azonnal a konfliktushelyzeteken, hanem belülről örlődik.

Ne tedd, nagyon sikeres időszakot ígér a kártya!

El kell mondanom azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

A delphoi jósda jelmondata:
„Ismerd meg önmagad!”, és tudni fogod a sorsod,
mert a sorsod te magad vagy.
Változtass magadon, és változni fog a sorsod is!
Ha elfogadod magad, elfogadod a sorsod is!

Kedves kisvuk!

Remélem nem haragszol azért, hogy nem csak a közeljövő eseményeit néztem meg, hanem arra is megpróbáltam rájönni, hogy mik azok a lelki tényezők, amelyek jelenlegi helyzetedben akadályokat jelentenek.Smile)))

Szeretettel: Mercedes
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Írisz

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:23 pm

Kedves Írisz!

Párkapcsolati kérdésben kértél tanácsot:

Amit látok az a következő:

Míg te a házasságodat és a párodat illetően tele vagy kétségekkel és bűntudattal, addig a párod a kettőtök kapcsolatát ajándéknak, és ideálisnak tekinti. Ő úgy érzi, hogy végre túl vagytok a nehézségeken.

Az elkövetkezendő hónapokban egy új helyzetbe, vagy új környezetbe kerülsz, és ez által teljesen megváltozik majd, az életed. Méghozzá mindenképpen pozitív irányban, mert, ezen a változáson „áldás” van.

A legnagyobb vágyad az, hogy végre elismerjék az erőfeszítéseidet.

A párod sosem hamarkodja el a döntéseit. Mindig meggondoltan és megfontoltan cselekszik.

Veled kapcsolatban az érzései nemesek és megingathatatlanok.

Meg kell, hogy nyugtassalak, rendkívül szilárdan áll melletted,

akire mindig és mindenkor biztosan számíthatsz majd.

Erre idővel te is rájössz és legyőzöd majd a félelmeidet,

A te gondolatvilágodban is helyreállnak majd a dolgok és megtalálod a lelki egyensúlyt, amiben nagy segítségedre tanácsaival, bíztató szavaival a párod is.

Sajnos a házasságok nagy részében nagyon ritka dolog, hogy a párok, nem csak házastársak, hanem egymás lelki társai is.

Mindent összegezve,

nincs miért félned a párod mindvégig anyagilag, érzelmileg és lelkileg és szilárdan melletted fog állni.

Te pedig végigélsz majd egy teljes fejlődési folyamaton, az érzelmileg bizonytalan asszonyból, okos, megfontolt és bölcs asszony válik, aki az élete során egyensúlyban tudja majd tartani a vágyait és a félelmeit.

S ezt fogja majd látni mindenki, aki a közeletekben él, ill. ismer benneteket.

Kedves Írisz!

Remélem, hogy a segítségedre lehettem és nagyon köszönöm, hogy hozzám fordultál.
Szeretettel: Mercedes
--------------------------------------------------------------------------------
A kártyák által megjövendölt áldásos változás Írisz 9 hónapos terhességét mutatta J

Tegnap a jóslat ismertetése után derült ki, hogy Írisz bizonytalansága abból adódik, hogy első gyermekük születése után a párja bár szereti, nagyon gyakran hagyja egyedül a munkája és a kedvtelései miatt.

Így rendkívül sokat gyötrődik attól a félelmétől, hogy a párja mit gondol a kapcsolatukról és előfordul-e majd, hogy megint csak teljesen magára fogja hagyni a két gyermek nevelésének gondjaival.

Utólag elmesélt kérdése az volt, hogy számíthat-e a férjére, majd ha a gyermekük megszületik.

Azt hiszem a kártya válaszolt arra a kérdésére, hogy mit gondol róla és a kapcsolatukról a férje, megmutatta, hogy a férj érzelmei szilárdak és nemesek és Írisz mellett áll minden tekintetben.

A kérdése második felére azonban, hogy a második gyermek születése után több szerepet vállal-e majd a gyermekek nevelésében…arra csak az élet és az édesapa adhatja majd meg a választ!

A delphoi jósda jelmondata:

„Ismerd meg önmagad!”, és tudni fogod a sorsod,

mert a sorsod te magad vagy.

Változtass magadon, és változni fog a sorsod is!

Ha elfogadod magad, elfogadod a sorsod is!
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Almavirág és a beteg idős hölgy

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:28 pm

Kedves Almavirág!

Egy nagyon kedves idősebb hölgy ismerősöd egészsége után szerettél volna érdeklődni.

Segítségül egy születési időpontot adtál meg.

Igazán pontosan akkor tudtam volna meghatározni a hölgy személyiségét, ha tudom a nevét is, de itt ez most igazából nem olyan fontos.

Csak szerettem volna képet alkotni magamnak arról a személyről, akiről jóslást készítek.

Ez alapján a hölgyről a következőket tudtam meg:

A hölgy olyan asszony, akinek az érzései és a gondolkodás módja komoly, kifinomult és mély.

Ő maga azonban elővigyázatos és inkább túlságosan tartózkodó.

Gondolkodásmódját jellemzi még, hogy nagyon gyakorlatias „… a józan paraszti ész…” rá a legmegfelelőbb szó.

Bármiben lehet rá számítani, mert nagyon szorgalmas, pontos megbízható és kitartó.

A munkáját is ezek a tulajdonságok jellemzik a leginkább.

Kötelességtudata még a szereteténél is erősebb, jelleme nemes és szilárd.

Nagyon szerény, de túlságosan kritikus.

A végtelenségig tapintatos. Ezért előfordulhat, hogy Ő maga egyáltalán nem beszél a magánéletéről. Nagyon erős a hite. Még akkor is, ha esetleg a hölgy nem vallásos, akkor is megvan a maga hite.

Az Ő azaz embertípus, aki becsületesen, szeretettel telve és a legjobb tudása szerint oldja meg a reá váró feladatokat, végzi a dolgát.

De rendkívül nehezére esik kimutatnia a szeretetét.

Tisztességgel megállja a helyét ott, ahová a sorsa veti.

Elsősorban hajlamos a szív és idegrendszeri betegségekre.

Kérésed alapján azt szerettem volna megtudni, hogy veszélyezteti-e az egészségét mostanában valamilyen betegség?

Háromféle kirakási módszert alkalmaztam, mindegyik kártyavetés alapjaiban véve megtámogatta a másikat, és ez nagyon fontos.

A hölgy jelenlegi élethelyzetét rendkívül erősen

meghatározza a karmája.

Azt is mondhatom, hogy minden most fennálló

nehézsége ebből adódik.

Természetesen mindenki életét meghatározza az előző életében összegyűjtött jó vagy rossz karmája, de nem mindig tér ki rá ennyire egyértelműen a kártya.

S az sem törvényszerű, hogy egy problémát feltétlenül egy előző életből áthozott negatív karmának kell okoznia.

A hölgynél azonban szinte minden lap értelmezése a karmához tért vissza.

Kimondva és kimondatlanul is egyetlen nagy vágya van a kedves idős hölgynek:

Az elhatározása az, hogy véglegesen szeretné lezárni a múltat…”egyszer és mindenkorra”

Szeretné azokat az éveket, amelyek életétéből még hátra vannak békességben és szeretetben leélni.

Azonban csak úgy tudja véghez vinni, ha meg tudja fejteni, hogy előző életéből mit hozott át, mi azaz ok, amely ezek elé az ellentétek, harcok elé állítja.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Vica

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:32 pm

Kedves Vica!

Egy általános jóslatot kértél, a kártyákból a következőket látom:

Arra int a kártya, hogy legyél egy kicsit meggondoltabb, hamarkodd el dolgokat, mert a családi boldogság ott van a közvetlen közeledben, annak, hogy mégsem találod meg mentálisan te vagy az oka!

Egyetlen tanács, amit meg kellene, hogy fogadj, hogy változtasd meg a gondolatvilágodat!

Elérkezett számodra és a családod számára az az időszak, amikor beérhet a hosszú évek munkájának eredménye.

Ha megfogadod a kártya tanácsát, mostantól kiegyensúlyozott, nyugalmas, anyagilag stabil családi életet élhetsz.

De jelenleg te magad gátolsz minden pozitív változást.

Ott van melletted egy férfi, aki szilárd támaszod. Szeret, törődik veled, a gondodat viseli és míg él, mindenben számíthatsz rá, de nem hallgatod meg a tanácsát, pedig oda kellene figyelned arra, amit mond neked! Elmerülsz a saját gondolatvilágodban, elhamarkodott és meggondolatlan döntéseket hozol. Pedig Ő az, akire szilárdan építheted az életed!

A múltból sok nehézséget látok:

- nem is olyan régen, valami vállalkozás vagy üzlet nem sikerült, amelyben nagyon reménykedtél. És több mint valószínű, hogy a párodnak is állást kellett változtatnia. Jelenleg nem alkalmas az idő arra, hogy más vállalkozásba fogjatok, várjatok egy kicsit, míg valamilyen szempontból kedvezőbb lesz a helyzet.

- A házasságodat is nagyon erősen megrengette valami, de mint azt az ellenőrző kártyák mutatják, ezt az időszakot szerencsésen átvészeltétek. Valóban most minden csak attól függ, hogy sikerül – e erőt gyűjtened, teljesen átformálnod a gondolkodásmódodat. De azt is látom, hogy nagyon nehezen fog menni, mert minduntalan visszahúznak majd a régi beidegződések. S nagyon kevés az erőd, az akaratod. De mégse fordulj vissza! Ha visszafordulsz semmi sem fog megváltozni az életedben, hanem a hosszú évek óta tartó nehézségek fognak minduntalan vissza-visszatérni, amíg meg nem tudod oldani őket. Megrekedsz ebben az állapotban, és a végén teljesen tönkremegy az egészséged.

- Most a fejedben teljes a zűrzavar, a kártya ismételten arra int, hogy jól gondold meg és fontold meg mit teszel, mert minden családi boldogság és minden más is, amit el szeretnél érni, egy karnyújtásnyira van tőled!

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.

El kell, hogy mondjam azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

Sok sikert a továbbiakhoz!

Üdv. Mercedes
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Re: Érdekes és sikeres jóslatok!

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:43 pm

Yvain írta:Kedves Vica!

Egy általános jóslatot kértél, a kártyákból a következőket látom:

Arra int a kártya, hogy legyél egy kicsit meggondoltabb, hamarkodd el dolgokat, mert a családi boldogság ott van a közvetlen közeledben, annak, hogy mégsem találod meg mentálisan te vagy az oka!

Egyetlen tanács, amit meg kellene, hogy fogadj, hogy változtasd meg a gondolatvilágodat!

Elérkezett számodra és a családod számára az az időszak, amikor beérhet a hosszú évek munkájának eredménye.

Ha megfogadod a kártya tanácsát, mostantól kiegyensúlyozott, nyugalmas, anyagilag stabil családi életet élhetsz.

De jelenleg te magad gátolsz minden pozitív változást.

Ott van melletted egy férfi, aki szilárd támaszod. Szeret, törődik veled, a gondodat viseli és míg él, mindenben számíthatsz rá, de nem hallgatod meg a tanácsát, pedig oda kellene figyelned arra, amit mond neked! Elmerülsz a saját gondolatvilágodban, elhamarkodott és meggondolatlan döntéseket hozol. Pedig Ő az, akire szilárdan építheted az életed!

A múltból sok nehézséget látok:

- nem is olyan régen, valami vállalkozás vagy üzlet nem sikerült, amelyben nagyon reménykedtél. És több mint valószínű, hogy a párodnak is állást kellett változtatnia. Jelenleg nem alkalmas az idő arra, hogy más vállalkozásba fogjatok, várjatok egy kicsit, míg valamilyen szempontból kedvezőbb lesz a helyzet.

- A házasságodat is nagyon erősen megrengette valami, de mint azt az ellenőrző kártyák mutatják, ezt az időszakot szerencsésen átvészeltétek. Valóban most minden csak attól függ, hogy sikerül – e erőt gyűjtened, teljesen átformálnod a gondolkodásmódodat. De azt is látom, hogy nagyon nehezen fog menni, mert minduntalan visszahúznak majd a régi beidegződések. S nagyon kevés az erőd, az akaratod. De mégse fordulj vissza! Ha visszafordulsz semmi sem fog megváltozni az életedben, hanem a hosszú évek óta tartó nehézségek fognak minduntalan vissza-visszatérni, amíg meg nem tudod oldani őket. Megrekedsz ebben az állapotban, és a végén teljesen tönkremegy az egészséged.

- Most a fejedben teljes a zűrzavar, a kártya ismételten arra int, hogy jól gondold meg és fontold meg mit teszel, mert minden családi boldogság és minden más is, amit el szeretnél érni, egy karnyújtásnyira van tőled!

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.

El kell, hogy mondjam azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

Sok sikert a továbbiakhoz!

Üdv. Mercedes

Sajnos Vicával azóta sem találkoztam, így nem tudom, hogy az eltelt hónapok alatt megfogadta e a kártya tanácsát és jobban hallgat-e élete párjára, mint azt eddig tette.

Ha eddig lett volna is szemernyi kétségem arról, hogy a Tarot valóban csodálatos eszköze az önismeretnek és kristály tisztán megmutatja a multat-jelent és az eljövendőt, ma már nincsen!
Vica elmondta, hogy más jósnő, látó asszony is ugyan ezt javasolta neki, de idáig képtelen volt megfogadni a tanácsaikat.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Érdekes és sikeres jóslatok! Empty Re: Érdekes és sikeres jóslatok!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.