Yvain Tarot jóslas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A mai napra szóló JÓSLAT!

3 posters

Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Csüt. Júl. 24, 2008 8:52 pm





Lenne kedvetek játszani velem?

A következő játékot találtam ki:

minden reggel húzok egy lapot, de nem fordítom fel, tehát nem tudhatom meg azonnal mi a kártyák üzenete arra a napra, de a nap végén mondjuk este 19 órakor már felfordíthatom a lapot és megtudhatom az ősi bölcsesség alapján mi volt arra a napra kijelölve a számomra vagy azok számára akiknek kedvük van játszani velem.

Ezek után tolmácsolom nektek a kártyák üzenetét és akinek kedve van hozzá végiggondolhatja, hogy volt -e a kártyának valamilyen benső üzenete az ő számára.
Alakult-e valami hasonlóan a napjában.

Nem mondhatom el előre mit "üzennek" a lapok, mert ezzel előre befolyásolhatnám a nap hangulatát, de a nap végén érdekes lehet értékelni vajon mi is történt velünk.

Holnaptól indulna a játék...

Ha most nem is nyerte el az ötlet a tetszéseteket, szeretném mégis kipróbálni, mert biztos, hogy idővel nagyon szórakoztatóvá, érdekessé és az önismeretünk szempontjából is nagyon tanulságossá válhat.

Szeretném, ha együtt játszhatnánk!


A mai napra szóló jóslat:



A mai napra szóló JÓSLAT! 1216654808_78





A kapcsolatotok nem az égben kötetett és nem szerencsés párosítás!Valaki kíméletlenül átgázol a szíveden és a lelkeden! Észre sem veszi mennyire szükséged lenne megértésre, gyengédségre, együttérzésre és szeretetre. A te szíved majd meg szakad, ő azonban csak türelmetlen és ingerült.

Nagyon szép estét kívánok Mindenkinek!
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty mai napi kártyám

Témanyitás  Pikikee Szomb. Júl. 26, 2008 11:26 pm

Én is, én is szeretnék játszani!
Ez nagyon jó ötlet!
Puszi: Pikikee

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 27, 2008 4:55 pm

Pikikee írta:Én is, én is szeretnék játszani!
Ez nagyon jó ötlet!
Puszi: Pikikee

Drága Pikikee!

Tudtam, hogy rád mindig számíthatok! Very Happy flower Köszönöm szépen!
Egyetlen dolgot kérnék:
Ha minden este megnézed a jóslatod, pár szót írj nekem kérlek!

Elég annyi, hogy most ez nem illett a mai napra!
Vagy elgondolkodtatott!

S ha véletlenül illett rád a napi jóslat, akkor nagyon boldoggá tennél, ha pár szóban megírnád nekem!

Annyit azonban még szeretnék elmondani, hogy ez azért érdekes játék, mert lehet, hogy amit arra a napra írtam semmilyen mértékben nem illik rád, mégis előre jelezhet bizonyos történéseket!
A játékot nem szabad lezárni azzal, hogy:

- ez ma nem jött be, hanem egy ideig, pár napig figyelni kell, mert előfordulhat, hogy valóban felhívja a figyelmed valamire, amit elötte még csak nem is sejthettél, vagy megerősít valamilyen témában.

Ezer puszi

Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty mai kártyám?

Témanyitás  Pikikee Vas. Júl. 27, 2008 10:24 pm

Szia Drága !

Kicsit az agyamra megy ez a fórum, mert még nem tanultam meg kezelni rendesen Sad
Azért nem adom fel ! :-)))
Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, vagy a mai napi kártyám még nem érkezett meg ?
Vagy félre értek valamit ? Nem azt irtad, hogy minden napra lesz egy lapom, ami valamit jelent, üzen számomra, nem biztos , hogy pont azon a napon lehet, hogy késöbb.
Lapot akarok ! Razz
Puszi !!!!!

Ui: most csak gondot okoztam neked .... vagy nem ? Shocked Surprised Very Happy

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Hétf. Júl. 28, 2008 1:06 am

Pikikee írta:Szia Drága !

Kicsit az agyamra megy ez a fórum, mert még nem tanultam meg kezelni rendesen Sad
Azért nem adom fel ! :-)))
Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, vagy a mai napi kártyám még nem érkezett meg ?
Vagy félre értek valamit ? Nem azt irtad, hogy minden napra lesz egy lapom, ami valamit jelent, üzen számomra, nem biztos , hogy pont azon a napon lehet, hogy késöbb.
Lapot akarok ! Razz
Puszi !!!!!

Ui: most csak gondot okoztam neked .... vagy nem ? Shocked Surprised Very Happy

Drága Pikikee!

Nem gondot hanem örömet! Laughing
Csak bevallom őszintén rajtad kívül még nem sokan kaptak ezen a játékon. Mindenki lelkesedett, hogy - Jaj, de jó!
Aztán huzogathattam magamnak a lapokat.
Megmondom őszintén, nekem rendkívül sokat segítettek a lapok! Wink
Csodálatos világot ismertem meg általuk.
Látod nem bíztam a lelkesedésedben! Azt hittem egyszeri fellángolás az egész!
Most mondhatod, hogy milyen jósnő az ilyen?! Bevallom őszintén álmos. jocolor

Mivel pont éjfél van a mai napra nem húzhatok, de a holnapi napra igen!
Mivel már van egy, azaz egy bátor jelentkezőm, így valóban minden nap legkésőbb este 9 óráig felteszem a fórumra az aznapra szóló tanulságot! sunny flower

Drága Barátném!
Érdemes megtanulni ennek a fórumnak a kezelését, mert nem csak szebb, hanem ami a leglényegesebb sokkal egyszerűbb a használata!
Egyszerűbb és sokkal biztonságosabb!

Ezer puszi és álommanós szép álmokat kívánok!
Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Mai tanulság!

Témanyitás  Pikikee Hétf. Júl. 28, 2008 6:02 pm

Szia Drága Barátnőm!

Hát igazán sajnálom, hogy a többiek nem kaptak kapva az alkalmon !
Pedig én is biztos vagyok benne, hogy sokat tanulhatunk belőle.
Ha már mást nem is, de lagalább elgondolkodnánk azon, hogy egy-egy nap mit tettünk és mit tehettünk volna jobban. Bár szerintem többet fog nekem jelenteni !
Izgatottan várom, hogy milyen lapot kapok mára bounce

Azt nem mondhatnám, hogy eddig könnyebbenek tünik a fórum kezelése, de azért sikerül Very Happy
Sok puszi! flower

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Szépség, szerelem, anyaság, nőiesség...

Témanyitás  Yvain Hétf. Júl. 28, 2008 9:07 pm

A szépséget, melyet másban vonzónak érzel, te hordozod magadban. Függetlenül attól, férfi vagy-e vagy nő, jelenleg női aspektusaid fejlődési és kibontakozási folyamatát éled. Lehetőséged van a lezáratlan anya-konfliktusok feldolgozására és tisztázására.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Hétf. Júl. 28, 2008 9:20 pm

Yvain írta:
A szépséget, melyet másban vonzónak érzel, te hordozod magadban. Függetlenül attól, férfi vagy-e vagy nő, jelenleg női aspektusaid fejlődési és kibontakozási folyamatát éled. Lehetőséged van a lezáratlan anya-konfliktusok feldolgozására és tisztázására.

Az én életemben ennek a pár mondatnak rendkívül nagy jelentősége van!
Már is van min elgondolkodnom ezen az estén!

Rolling Eyes I love you S még egy dologra figyelmeztet a kártya, amely nincs feltüntetve!
Légy okos és diplomatikus! Rendkívüli értékek rejlenek benned, amelyeket ki kell bontakoztatnod!
Figyeljünk az érzelmeinkre, vágyainkra. Ne csak szerelmet adjunk, hanem képesek legyünk elfogadni a szerelmet! Tudd, hogy mit akarsz és tégy meg mindent annak érdekében, hogy el is érd!

A mai nap a női termékenység napja is! flower

Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Talált !

Témanyitás  Pikikee Hétf. Júl. 28, 2008 9:35 pm

Köszönöm szépen!
Ez ma nagy találat volt!
Valóban fejlődési szakaszban vagyok, de inkább azt mondanám, hogy még mindig keresem önmagam és a feladatomat. Annyit már el is értem, hogy tudom, tisztában vagyok a hibáimmal ami ellen jenleg nem tudok tenni. Tiszta fejjel és higgatan tudom, hogy nem szabad robbanékonynak lennem. Viszont ha elönt a méreg sajnos időzitett bomba vagyok Embarassed
Pedig azt is tudom, hogy szép szóval elöbb célba érnék. A nem tetszésemnek a kifejezésére választhatnám ezt a módját is ....... de, én aztán nem..... durr bele a közepébe, aztán a másik vagy eszi vagy nem. Sad Mad
Konfliktus ? Hát , igen ez is talált! A faimmal kicsit eltávolodtunk. Hogy ez minek köszönhető ? Talán a számítógépnek is, mert mindenki elmeről a kis saját világába. Sajnos elfelejtettünk beszélgetni. Ami pedig nagyon-nagyon fontos !!! Volt egy kis csatánk is. Hozzá kell tennem, hogy Ő már annyira jól ismer, hogy tudja azt is mikor van igazán gond. Nem akkor amikor el száll az agyam és levegővétel nélkül mondom a magamét kb 10 percig ....... mert utána lejártam ( mint a csörgőóra amit felhúztak Laughing ) Akkor van igzán gond, ha higgatan de nagyon határozottan közlöm a tényeket. Persze a zárszó az volt, ha gondolja jöjjön és beszéljük meg. Mit ne mondjak volt kitől örökölnie a makacsságát, de végül is 2 óra duzzogás után leültünk és megbeszéltük a dolgokat. Sikerült kihozni a közös nevezőt Very Happy Mit tanultam ebből? Figyeljek a fiamra ! Ne csak egymás mellett éljünk! Beszélgessünk is, mert csak akkor tudom, hogy mi zajlik a kis lelkében. És ezt ne csak akkor tegyem meg ha már baj van! Naponta szakítsak időt rá is. Hiszen Ő a legnagyobb kincsem !

Drága Barátném!
Nagyon szépen köszönöm, hogy megint segítettél elgondolkodni!
Ez tényleg jó "játék" bounce
Pusssza !

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty kimaradt

Témanyitás  Pikikee Hétf. Júl. 28, 2008 9:38 pm

Hoppá-hoppá!
Nem olvastam végig. Pedig ott van megint egy lényeg !
Képes legyek elfogadni a szerelmet ! ? Hümmm, ebben is van igazság. Mindig azt kapom, hogy engem nagyon nehéz szeretni mert nem hagyom magam. Azt hiszem ezen megint elgondolkodhatok ! Lehet, hogy igaza van a páromnak ? Shocked Very Happy

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Hétf. Júl. 28, 2008 10:53 pm

Pikikee írta:Köszönöm szépen!
Ez ma nagy találat volt!
Valóban fejlődési szakaszban vagyok, de inkább azt mondanám, hogy még mindig keresem önmagam és a feladatomat. Annyit már el is értem, hogy tudom, tisztában vagyok a hibáimmal ami ellen jenleg nem tudok tenni. Tiszta fejjel és higgatan tudom, hogy nem szabad robbanékonynak lennem. Viszont ha elönt a méreg sajnos időzitett bomba vagyok Embarassed
Pedig azt is tudom, hogy szép szóval elöbb célba érnék. A nem tetszésemnek a kifejezésére választhatnám ezt a módját is ....... de, én aztán nem..... durr bele a közepébe, aztán a másik vagy eszi vagy nem. Sad Mad
Konfliktus ? Hát , igen ez is talált! A faimmal kicsit eltávolodtunk. Hogy ez minek köszönhető ? Talán a számítógépnek is, mert mindenki elmeről a kis saját világába. Sajnos elfelejtettünk beszélgetni. Ami pedig nagyon-nagyon fontos !!! Volt egy kis csatánk is. Hozzá kell tennem, hogy Ő már annyira jól ismer, hogy tudja azt is mikor van igazán gond. Nem akkor amikor el száll az agyam és levegővétel nélkül mondom a magamét kb 10 percig ....... mert utána lejártam ( mint a csörgőóra amit felhúztak Laughing ) Akkor van igzán gond, ha higgatan de nagyon határozottan közlöm a tényeket. Persze a zárszó az volt, ha gondolja jöjjön és beszéljük meg. Mit ne mondjak volt kitől örökölnie a makacsságát, de végül is 2 óra duzzogás után leültünk és megbeszéltük a dolgokat. Sikerült kihozni a közös nevezőt Very Happy Mit tanultam ebből? Figyeljek a fiamra ! Ne csak egymás mellett éljünk! Beszélgessünk is, mert csak akkor tudom, hogy mi zajlik a kis lelkében. És ezt ne csak akkor tegyem meg ha már baj van! Naponta szakítsak időt rá is. Hiszen Ő a legnagyobb kincsem !

Drága Barátném!
Nagyon szépen köszönöm, hogy megint segítettél elgondolkodni!
Ez tényleg jó "játék" bounce
Pusssza !

Drága Pikikee!

Nekem is van mit megköszönnöm neked!
Sok mindenben nagyon hasonlóak vagyunk!
Én is olyan vagyok, ha nagyon nagy a baj, akkor higgadtan beszélek, de érdekes módon akkor igazán higgadt is vagyok és segítőkész!
Viszont, ha nap, mint nap valami olyanért kell szólni, amiért szó szerint ezerszer szóltam már (belefér a 17 évbe! Very Happy ) akkor azonnal csattanok!
Nekem is van még mit faragnom magamon!
Mi is eltávolodtunk, de nem csak a net miatt. Most kell megtalálnom a lelkéhez a kulcsot és mi nők és édesanyák vagyunk igazán alkalmasak arra, hogy a szeretett ember lelkében dúló nagy vihart valójában megértsük.
Csúnya szóval kitaláltam egy stratégiát, de előbb saját magamat kell igazán megnevelnem és csak utána vethetem be.
Nem nevelhetek igazán senkit anélkül, hogy elötte magamat ne nevelném meg!
Elötte úgyan úgy, ahogy te is mondod, nap mint nap nevelnem kell magam!
Sokszor bármennyire is szeretünk, nagyon okosnak, következetesnek és rugalmasnak kell lennünk!
És ennek a lapnak ez az egyik fő jelentése!

Nagyon köszönöm, hogy játszol velem, mert így érzem, hogy szükség van arra amit csinálok, mégha csak egy ember is veszi hasznát!
Egy ember maga a világ, az univerzum!

Több szem többet lát! (A lelkünk mélyén!) Te is másképpen látsz dolgokat, mint én és sokszor olyan megvilágításba helyezed a dolgokat, amelyek óriási segítséget nyújtanak nekem!
Rendkívül sokat tanulok tőled!

De most elengedlek gyorsan csicsikálni! Very Happy
A szerelemi szál ugyan az! Very Happy:D
Álommanós szép álmokat kívánok
Sok szeretettel!

Puszi
Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty 2008. július 29. Kedd A Szívek tavasza

Témanyitás  Yvain Kedd Júl. 29, 2008 9:37 pm

Az következő napokban könnyen kerülhetsz romantikus hangulatba!
Meglátogathat a szerelem! Természetesen csak akkor, ha nyitott vagy egy új romantikus kapcsolatra!
Házasságban, párkapcsolatban élők, ismét romantikus, boldog pillanatokat élhetnek át!
Ne szalaszd el a pillanatot, mert nagyon könnyen elillan!
Gyermeket szeretnétek?
Rendkívül kedvező az idő ahhoz, hogy megfoganjon a várva várt kisgyermek!
Ami történt vagy történni fog, az előre meg volt írva a csillagokban!
Ha szerelmes vagy még a csillagok is szebben ragyognak az égen!
Ha most kötsz barátságot az egy életre szól, igazi bizalmas barátra/barátnőre lelhetsz a napokban!
Nagyon szerencsés az idő megromlott kapcsolataink helyrehozására, kibékülésre.
Ha úgy érzed minden összeesküdött ellened, lélegezz fel nyugodtan, szerencsésebb, reményteljesebb időszak vár rád!
De ne felejtsd el, ezért neked is tenned kell!
Most kell a reális vágyakat és terveket megvalósítani!
Sok szerencsét a továbbiakhoz!
Üdvözlettel:
Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty A mai napi kártlya

Témanyitás  Pikikee Kedd Júl. 29, 2008 10:43 pm

Hűűűűha!
Hát nem is tudom ! :-)
Nem lenne rossz dolog egy kis boldogság !
Azt hiszem a mai napi kártlyám nem csak erre a napra szól.
Remélem úgy lesz ahogy a kártya mutatja. Bár nem szabad megfeledkeznem arról sem, hogy ezért nekem is tennem kell, és akkor szebben fognak ragyogni a csillagok Very Happy
Gyermek? Hát, azt köszönöm szépen de már inkább ne, ha lehet. Már lassan ( még nagyon lassan ) , de arra készülök, hogy unkokákat kényesztethetek Very Happy
Szerencsés idő a megromlott kapcsolatok helyre hozatalára ? Sajnos van ilyen és szívből remélem, hogy megtalálom a megfelelő utat. Ez most megint tőlem függ. ( hiába, tényleg én vagyok a sorsom irányítója )
Azért az a szerencsésebb időszak nagyon jókor jönne jocolor

Drága Mercédes !
Köszönöm, hogy ma is gondoltál rám !
Szeretettel ölel: Pikikee flower

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Kedd Júl. 29, 2008 11:43 pm

Pikikee írta:Hűűűűha!
Hát nem is tudom ! :-)
Nem lenne rossz dolog egy kis boldogság !
Azt hiszem a mai napi kártlyám nem csak erre a napra szól.
Remélem úgy lesz ahogy a kártya mutatja. Bár nem szabad megfeledkeznem arról sem, hogy ezért nekem is tennem kell, és akkor szebben fognak ragyogni a csillagok Very Happy
Gyermek? Hát, azt köszönöm szépen de már inkább ne, ha lehet. Már lassan ( még nagyon lassan ) , de arra készülök, hogy unkokákat kényesztethetek Very Happy
Szerencsés idő a megromlott kapcsolatok helyre hozatalára ? Sajnos van ilyen és szívből remélem, hogy megtalálom a megfelelő utat. Ez most megint tőlem függ. ( hiába, tényleg én vagyok a sorsom irányítója )
Azért az a szerencsésebb időszak nagyon jókor jönne jocolor

Drága Mercédes !
Köszönöm, hogy ma is gondoltál rám !
Szeretettel ölel: Pikikee flower

Drága Pikikee!

Én köszönöm neked, hogy ennyi lelkesedéssel, kedvesen és szeretettel játszol velem!
Kívánok neked szép estét és mégszebb álmokat!
Ezer pusssz
Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty 2008. augusztus 5. Kedd, Önbecsülés

Témanyitás  Yvain Kedd Aug. 05, 2008 11:52 pm

Gondold át az eddigi életed.Gondolkodásod legyen nyitott, ne másoknak akarj megfelelni, hanem önmagadnak! Ne engedd, hogy mások rólad alkotott felületes véleménye lerombolja az önbecsülésedet! Te se ítélkezz! Ne kergess illúziókat. Tudatosan irányítsd az életed és ne hagyd magad sodortatni az árral.
Életed egyedüli irányítója te vagy és minden tettedért te viseled az egyedüli felelősséget is.
Az eddig elkövetett hibáidért nem okolhatsz másokat. Ahhoz, hogy sorsod egyedüli irányítója te legyél, meg kell, hogy ismerd önmagad! Fedezd fel magadban a jó tulajdonságoka és a rosszakat is egyaránt. Ha jobban becsülöd magad az életed is te fogod irányítani és valóban sikeres leszel, mindent elérhetsz amit csak szeretnél!



A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 06, 2008 2:28 am-kor.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Yay :-)

Témanyitás  Pikikee Szer. Aug. 06, 2008 12:10 am

Hűha !! Erre már csak holnap reagálok :-)))

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty jóslat

Témanyitás  dormi Vas. Aug. 10, 2008 10:41 pm

Drága Yvain!
Ugye ezt nem nekem húztad? Bár nagyon hasonlit, de azért én még reménykedem, hogy ez nem igy van!! Én is szeretnék játszani!!! Hány óra körül nézzek be?
Puxi, Dormi

dormi

nő
Hozzászólások száma : 4
Age : 58
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Vas. Aug. 10, 2008 11:13 pm

dormi írta:Drága Yvain!
Ugye ezt nem nekem húztad? Bár nagyon hasonlit, de azért én még reménykedem, hogy ez nem igy van!! Én is szeretnék játszani!!! Hány óra körül nézzek be?
Puxi, Dormi

Kedves Dormi!

Szeretettel köszöntelek a fórumon!
Nagyon örülök, hogy van kedved játszani!
Mivel mostanában a beígért jóslatokat készítettem, így egy ideig nem készült napi jóslás!
De ha már ennyien kíváncsiak vagyunk rá, akkor holnap legkésőbb este 9 óráig felkerül az elemzés!
A játék lényege, hogy nem mindenkinek külön-külön húzok kártyát, hanem csak egy kártyát húzok arra napra.
Ébredés után húzom és legalább este 7-ig nem szabad megnézni mit húztam.
Este 7 órakor már elmondhatjuk, hogy a nap háromnegyede már eltelt, így ki lehet értékelni mi volt az a
tanúlság, amire az ősi bölcsek fel akarták hívni a figyelmet!

Ha úgy gondolod, hogy azon a napon semmi hasonló dolog sem történt abból amit a bölcsek tanácsoltak, nem baj, mert az ősi bölcsek előre is üzenhetnek nekünk. Érdemes hát feljegyezni a kártyákat és egy két napig - hétig figyelni, nem kaptunk- általuk valamilyen rejtett üzenet.

Örülök, hogy itt üdvözölhetlek a körünkben, gyere máskor is!
Üdv. Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Kések :((

Témanyitás  Pikikee Vas. Aug. 10, 2008 11:31 pm

Drága Mercedes !
Csak érdeklödök, hogy most azért ez a fórum is megmarad ?
Bocsánat, hogy napokig nem jelentkeztem. Kicsit el vagyok havazva ebbe a 40fokos melegben :-)))
Gyönyörű az új fórum! ...... csak most meg azt kezelem még nehezen :-)
Nagyon sok pusza: jocolor jocolor

Pikikee

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Yvain Kedd Aug. 12, 2008 3:18 pm

Pikikee írta:Drága Mercedes !
Csak érdeklödök, hogy most azért ez a fórum is megmarad ?
Bocsánat, hogy napokig nem jelentkeztem. Kicsit el vagyok havazva ebbe a 40fokos melegben :-)))
Gyönyörű az új fórum! ...... csak most meg azt kezelem még nehezen :-)
Nagyon sok pusza: jocolor jocolor

Drága Piki!

Az új fórumot meglepi ajándékként kaptam! bom sunny cheers
Úgyhogy az lesz az igazi fórumom, ez meg tanuló fórum marad.
Ez ugyan egy továbbfejlesztett fórum, de a másik sokkal biztosabb.
Így amit itt megtanulok, azt ott fogom hasznosítani. study
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty napi kártya

Témanyitás  dormi Szer. Aug. 13, 2008 1:09 am

Drága Yvain!
Én azóta várom a kártyát. Nem húztál nekünk? Vagy játszunk inkább a másik fórumon? Ezt egy jó ötletnek tartanám, hisz este letudnánk vonni a tanulságokat. Üdv, " Dormi"

Drága Dormi!

Most már inkább játszunk a másik fórumon! De neked ígértem még valamit és azt feltettem ugyan oda ahová a másikat!

Ha mindkettőn legalább elolvasod és elgondolkozol rajta, rendkívül sokat tehetsz a saját életedért. Valamint még tartozom neked a saját példámmal. Ez sem marad el, de ma valamiért állandóan lefagyott a gépem, úgyhogy annak is örültem, amit sikerült ma feltennem. Rolling Eyes Érdemes elolvasnod!

Nagyon szép álmokat kívánok!
Szeretettel:
Yvain

dormi

nő
Hozzászólások száma : 4
Age : 58
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty 2008. augusztus 13.

Témanyitás  Yvain Szer. Aug. 13, 2008 7:48 pm

2008. augusztus 13.

Terveink megvalósításának most van itt az ideje. Ne csak álmodozz róla, hanem itt az ideje annak, hogy a saját kezedbe vedd az életed irányítását és váltsd valóra a terveidet!
Hivatalos, esetleg peres ügyeinkben:
egy tekintélyes és hatalommal rendelkező férfi előreviszi ügyeinket.
Jelentheti azt is, hogy problémáink megoldásához szükséges egy nagy tudású férfi segítsége.

Üdv. Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  dormi Szer. Aug. 13, 2008 8:17 pm

Drága Yvain!
Köszönöm szépen a jóslatot. Már el is kezdtem! Mármint a tervek megvalósitását. Tegnap egyébként csodálatos dolog történt velem, amit szeretnék magosztani veled. Első napom volt kb. öt hónap után, amikor tele voltam energiával. Mindenkire mosolyogtam, és mindenkitől ezt kaptam vissza!!! Tehát nagyon igaz, hogy a negativ gondolatokkal csak a rosszat vonzuk be, és forditva.
Hálás vagyok az eddigi segitségedért,
ölellek, kivánok minden szépet, és remélem sokan megfogadják a tanácsod.
Puszi, Dormi

dormi

nő
Hozzászólások száma : 4
Age : 58
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

A mai napra szóló JÓSLAT! Empty Re: A mai napra szóló JÓSLAT!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.