Yvain Tarot jóslas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TAROT JÓSLÁS

Go down

TAROT JÓSLÁS Empty Re: TAROT JÓSLÁS

Témanyitás  Yvain Kedd Júl. 29, 2008 12:54 pm

Rácz Rózsa írta:Kedves Mercédesz!
Nagyon nagy örömmel fedeztem fel lapodat,roppant szimpatikus a hozzáállásod ehhez a misztikus,izgalmas világhoz,és hozzánk kétségekkel küszködő emberekhez is.Sajnálattal olvastam,hogy elvesztetted egy szerettedet,remélem a vigasz már elért Hozzád,kívánom így legyen.
Most szeretném elmondani életem nagy kérdését,amivel Te nap-nap után találkozol.46 éves vagyok 26 éve férjnél,és 20 hónapja szerelemben.A házasságom 20 hónappal ezelőttig úgy működött mint minden más kapcsolat.Szép, nyugodt,talán unalmas,de működött.A Férjem 1957.07.31.rendkívül jó ember,szeret engem,szereti a gyerekeit és a családját.Sajnos én vagyok az,aki /1962.03.04. 12 óra,Tiszaföldvár/nem tudtam ellenállni a szerelem lehetőségének és minden észérvet félretéve szerelmes lettem sajnos egy nős DRÁGÁBA:1958.04.12.A Kedves nem akar válni, az én férjem sem,itt csak én gondolkozom egyre határozottabban
azon hogy el kell válnom a férjemtől,mert nem tudom elképzelni,hogy valaha is férfiként fogom szeretni őt.Úgy gondolom jobb lenne mindkettőnknek,ha külön élnénk,hátha még Ő is megtalálná azt a nőt,aki boldoggá tenné.A férjem és a kedvesem merőben két különböző személyiség mindenféle tekintetben.A férjem olyan ember,akiről minden nő álmodik:kedves, gyengéd,türelmes,segítőkész,stb.Mi lesz velünk Mercédesz?Köszönöm Rózsa
Bejegyzés áthelyezve a JÓSLATOK- Itt kérj segítséget topicba
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.