Yvain Tarot jóslas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A MELLRÁKRÓL

Go down

A MELLRÁKRÓL Empty A MELLRÁKRÓL

Témanyitás  Yvain Vas. Aug. 03, 2008 8:06 pm

Nem olyan régen kaptam egy E-mailt, amit lehet, hogy rajtam kívül még sokan olvastatok, de azért mégis leírom, amire még emlékszem, hátha valaki még nem olvasta:

Nem is olyan régen az orvosok egy nagyon agresszív mellrák fajtának a tüneteire figyeltek fel, amelyik olyan jelentéktelennek tűnik, hogy jószerével senki sem tudatosít neki nagy jelentőséget, mégis ha időben észrevesszük és orvoshoz fordulunk megmentheti az életünket!

A tünet: a két mell bármelyikén, vagy mindkét mellen, a mellbimbó körül apró piros kis pattanások jelennek meg, amely lehet, hogy vérzik egy picit, de jelentéktelen mennyiségben,
vagy egy kicsit hegesedve gyógyul pár napig!

Ha ez többször is előfordul, feltétlenül forduljunk orvoshoz, még akkor is, ha nem észlelünk csomót a melleinkben, vagy közvetlen körülötte.

Ugyanis a mellrák esetében mire a csomót megérezzük, addigra már meglehetősen előrehaladott lehet a betegség és sokkal kevesebb az esély a gyógyulásra!

Nagyon vigyázzatok magatokra!


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 03, 2008 8:16 pm-kor.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A MELLRÁKRÓL Empty Re: A MELLRÁKRÓL

Témanyitás  Yvain Vas. Aug. 03, 2008 8:14 pm

A méhnyak rákról:

Sajnos a méhnyakrák is azon rákbetegségek közé sorolható, amelyek jelenlétének, nincs, vagy rendkívül kis mértékű jele van!

Amellyel ha időben orvoshoz fordulunk szinte 100 %-os lehet a gyógyulási aránya!

Amit itt leírok sok év tapasztalatából gyűjtöttem össze és sok orvossal beszéltem róla:

Ma már egyre jobban lecsökken az az idő, aminek a két rákszűrés között el kell telnie ahhoz, hogy a betegséget időben diagnosztizálják!
Ez az idő ma már általában egy év, de a legoptimálisabb, ha 6 hónapnál több időt nem hagyunk ki!

A rákszűrés vizsgálatának egyik legfontosabb eleme a kenetvétel!
Azonnal forduljunk másik nőgyógyászhoz, ha olyan orvos végezte el a vizsgálatot, aki nem vett kenetet!

Pont édesanyám halála után közvetlenül, jártam egy olyan jó nevű nőgyógyász főorvosnál, aki a vizsgálat végén nem vett kenetet!
Mindezt egy onkólógiai szakrendelésen tapasztaltam!
Ráadásul meglehetősen dúrván végezte a vizsgálatot!

Le kell, hogy írjam, mert a netnél nagyobb média nincsen s ez a fajta felelőtlenség az életünkbe kerülhet!!!

Még akkor is nagyon fontos a szűrés, ha minden hónapban "szuper" pontosan menstruálunk és egyetlen havivérzésünk sem marad ki!

A nővérem önként és nevetve ment el rákszűrésre, mert a múlt rendszerben a nagyobb vállalatoknak külön orvosi rendelőik voltak a dolgozóik részére és ha megjelentek vizsgálaton maradt egy fél szabad napjuk.

Fél évig nem látta otthon a családja. Egyetlen havi vérzése sem maradt ki és semmilyen más tünete sem volt!

De mint valamelyik topicban leírtam, pár évvel később csonkkolt méhhel is egészséges fiúgyermeknek adott életet, aki ma már nagyon boldog édesapa, a nővérem pedig nagymama!

Mi lett volna vele és a családjával, ha nem megy a vizsgálatra?

Ma már a különböző rákbetegségek előfordulásának életkora is 10-15 évvel lecsökkent!!!
(A rákbetegségek komplex kezelése c. könyv alapján!)

Nem lehetünk nyugodtak csak azért, mert még messze nem vagyunk benne a veszélyeztetett életkorban!

A legismertebb tünet a vérzés!
De mire a vérzést érzékelhetjük az már a betegség III. stádiuma is lehet és akkor már sokkal kisebb az esély a maradéktalan gyógyulásra vagy éppen az életben maradásra!
Muszáj ezt így leírni!...

Az előbb említett nőgyógyász főorvos a szemem láttára és a fülem hallatára nyugodt szívvel küldött haza, egy kb. hatvanéves hölgyet, akit elöttem vizsgált meg és a hölgy azért jelent meg a vizsgálaton mert hatvanéves létére rendellenes vérzése jelentkezett!

Az orvos első kérdése ez volt a hölgy beteghez, miután a hölgy elmondta mi a panasza:

- Maga, miért nem szólt, hogy vérzik?
- Volt már Önnek sugárkezelése?

A hölgy válasza: - Nem.

Mire a főorvos:

- Akkor Önnél minden rendben van!

Az orvos a hölgytől és tőlem sem vett a rákszűrés során kenetet, amely a legpontosabb eredményt nyútja a betegség diagnosztizálására, vagy szerencsés esetben a kizárására!

Hiányos öltözékben a vizsgálatra várva nem volt lehetőségem arra, hogy időben utonérjem az idős hölgyet! Ez a hölgy is valakinek az édesanyja, felesége, vagy nagymamája volt ill. remélem él még, bár most már nagyon idős lenne akkor is! Smile

Az édesanyám első tünete, amelyet észrevett a vérzés volt!

A tv-ben arról értesültem, hogy a szóban forgó onkológus főorvos ma kastélytulajdonos a fővárosban!

A fentiekből annyi tanulságot szeretnék kihozni, hogy ne hagyjuk magunkat elhajtani, ha egy csöppnyi kétségünk is van az egészségünket illetően!

MIND AZ AMIT LEÍRTAM, NEM ARRA SZOLGÁLT, HOGY TITEKET IJESZTGESSELEK, VAGY CSALÁDOM EGÉSZSÉGÜGYEIVEL TRAKTÁLJALAK, HANEM AZÉRT, MERT AZ ÉLETETEK, AZ ÉLETÜNK A TÉT!

S HA MI NEM TESZÜNK SEMMIT AZ EGÉSZSÉGÜNKÉRT, AKKOR RAJTUNK KÍVÜL SENKI MÁS SEM FOG!

VIGYÁZZATOK NAGYON MAGATOKRA!
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A MELLRÁKRÓL Empty Még mindig az emlőrákról!

Témanyitás  Yvain Vas. Aug. 03, 2008 8:20 pm

Emlőrák:

Enyhén emelkedő jelleggel - a nők leggyakoribb daganatos megbetegedése!

Növekvő számban betegszenek meg fiatalabb nők.
Vannak igen agresszív tumorfajták és olyanok, amelyek inkább lassan, krónikus formában, zajlanak, főleg idősebb nőknél.
A kezelés előtt nehéz ezeket biztosan megkülönböztetni.

Kockázati tényezők:
azok az asszonyok, akiknek nincs gyermekük, vagy első gyermeküket későn szülték, gyakrabban megbetegszenek, mint mások.

A korai pubertás (!) és a késői változókor is növeli a kockázatot!

A Zsíros étkezés és a túlsúly elősegíti a megbetegedést!
CSALÁDI HAJLAM ESETÉN A BETEGSÉG GYAKRAN MÁR FIATALABB ÉLETKORBAN FELLÉP!

A közvetlen rokonság körében előforduló gyakoriság indok lehet a megelőző vizsgálatok korai elkezdésére és rendszeres elvégzésére.

Eltérően ítélik meg, hogy növeli-e a fogamzásgátló tabletta szedése, vagy a változókorban történő hormonpótlás a megbetegedés kockázatát.

Figyelmeztető jelek:

a lehetséges megbetegedésre utaló jelek a tapintható csomók, gödröcskék, torzulások, duzzanatok vagy megvastagodások az emlőben, éppen úgy, mint az emlőbimbó behúzódása vagy váladékozása. Nyomás és feszülő érzés léphet fel az emlőkben.

A korai felismerés lehetséges. A legtöbb csomót a nők önvizsgálat során fedezik fel. Ennek a leletnek a 70 %-a jóindulató szövetelváltozás.

Életmód: a kiújulás kockázatát a zsírszegény étrend, a sok mozgás és a pszichés stabilitás csökkenti!

Homeopátiás szerek, vitaminok: Az E vitamin jelentősen csökkenti a megbetegedés kockázatát!

(A rák komplex kezelése c. könyvből)
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A MELLRÁKRÓL Empty COD tea

Témanyitás  Yvain Vas. Aug. 03, 2008 9:18 pm

Kedves Látogatók!

Mindenki életében egyszer elkövetkezhet az rendkívül nehéz és embertpróbáló időszak, amikor egy súlyos, nem ritkán akár halálos kimenetelű betegség nehezíti meg az életét - Bár ne történne ez meg soha senkivel sem! -

Az is előfordulhat, hogy egy nagyobb műtéten vagyunk túl, vagy állandóan valamilyen kellemetlen tünetegyüttes keseríti meg az életünket.

Amikor ilyen témában a neten kutakodtam, rátaláltam:

Dr. Dávid Tamás professzor internetes oldalára, amelyen egy általa kifejlesztett immunrendszer erősítő teáról és annak áldásos eredményeiről ír, olyan bizonyítékokat felmutatva amelyből azonnal látható, hogy nem egy újabb kérész életű "csodagyógyszerről" van szó, hanem egy komoly klinikai kisérletekkel alátámasztott fitoterápiás rendszerről.

A Cod teával kapcsolatos minden információ megtalálható az oldalon, többek között a Professzor úr által írt könyv is mindenki számára letölthető.

Én elolvastam mindent és garantálom, hogy aki egy kis időt szán rá, hihetetlenül érdekes dolgokat fog megtudni egy olyan magyar orvosprofesszorról, aki a rák ellenszerét kutatva olyan gyógyszert, táplálékkiegészítőt szeretett volna kifejleszteni, amelynek ára olyan alacsony, hogy bárki hozzájuthasson.

Akinek a fent leírtak felkeltették a kíváncsiságát az az alábbi linken mindent elolvashat a Cod teáról:

http://www.oditech.hu/cod-tea/

Minden jót és jó egészséget kívánok!
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

A MELLRÁKRÓL Empty Re: A MELLRÁKRÓL

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.