Yvain Tarot jóslas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

érzelmi bizonytalanság

Go down

érzelmi bizonytalanság Empty érzelmi bizonytalanság

Témanyitás  lidike Szomb. Aug. 16, 2008 1:23 am

Tisztelt Mercedes!

Üdvözletemet küldöm e honlap alkotójának, fejlesztőjének.A minőségen, művészien megszerkesztett rajzokon felül mélységes emberséget, ember szeretetet tükröz számomra.

Nem régen ismerekedem a tarot világával,annak mondanivalójával, igazából nem értek hozzá. Természetesen az embert mindig valamilyen érzelmi bizonytalanság , bánat, kíváncsiság vezeti a miszikum felé. Egy ideje így próbálok választ kapni a kérdéseimre, többé-kevésbé sikertelenül, nyilván csak nyugtatom magam az internetnyújtotta lehetőségekkel.

Hogy ne ragozzam a szót: az érzelmeimet pár éve befolyásoló személy hozzám való érzelmi hozzáállására lennék kíváncsi, mivel "kapcsolatunk" mostanában inkább barátinak tűnik. Hűvös és mégis érzékeny személyiség, nem tudom eldönteni, hogy valóban milyenek az érzései. Szeszélyes természet, de ha úgy van kedve, gyengéd is tud lenni. Mindenesetre én a természetének a legrosszát kapom.

Tudom, hogy a szerelmi bánat eltörpül az élet sokkal nagyobb problémái mellett, de az életem egy káosz, mert nem tudok tovább lépni ebből a lehetetlen helyzetből. Évek óta nap mint nap ez foglalkoztatja a gondolataimat, holott sokkal komolyabb feladataim is vannak, lennének. Az életemet -annak minden vonzatával (családom, gyermekeim, létbiztos jövő) - kéne helyreraknom. Mégsem tudok szabadulni az érzéstől, időnként azt érzem, hogy látszólagos hűvőssége ellenére ő nem enged kilépni.

Hogyan értekezhetnék veled olyan módon, hogy esetleges kérdésemet ne olvassa mindenki? (elnézést) Illetve szükségesek valamilyen adatok számodra?
Regisztrálni próbáltam, de nem sikerült.
Előre is megköszönöm válaszod,
Lidike

lidike
Vendég


Vissza az elejére Go down

érzelmi bizonytalanság Empty Re: érzelmi bizonytalanság

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 16, 2008 12:58 pm

lidike írta:Tisztelt Mercedes!

Üdvözletemet küldöm e honlap alkotójának, fejlesztőjének.A minőségen, művészien megszerkesztett rajzokon felül mélységes emberséget, ember szeretetet tükröz számomra.

Nem régen ismerekedem a tarot világával,annak mondanivalójával, igazából nem értek hozzá. Természetesen az embert mindig valamilyen érzelmi bizonytalanság , bánat, kíváncsiság vezeti a miszikum felé. Egy ideje így próbálok választ kapni a kérdéseimre, többé-kevésbé sikertelenül, nyilván csak nyugtatom magam az internetnyújtotta lehetőségekkel.

Hogy ne ragozzam a szót: az érzelmeimet pár éve befolyásoló személy hozzám való érzelmi hozzáállására lennék kíváncsi, mivel "kapcsolatunk" mostanában inkább barátinak tűnik. Hűvös és mégis érzékeny személyiség, nem tudom eldönteni, hogy valóban milyenek az érzései. Szeszélyes természet, de ha úgy van kedve, gyengéd is tud lenni. Mindenesetre én a természetének a legrosszát kapom.

Tudom, hogy a szerelmi bánat eltörpül az élet sokkal nagyobb problémái mellett, de az életem egy káosz, mert nem tudok tovább lépni ebből a lehetetlen helyzetből. Évek óta nap mint nap ez foglalkoztatja a gondolataimat, holott sokkal komolyabb feladataim is vannak, lennének. Az életemet -annak minden vonzatával (családom, gyermekeim, létbiztos jövő) - kéne helyreraknom. Mégsem tudok szabadulni az érzéstől, időnként azt érzem, hogy látszólagos hűvőssége ellenére ő nem enged kilépni.

Hogyan értekezhetnék veled olyan módon, hogy esetleges kérdésemet ne olvassa mindenki? (elnézést) Illetve szükségesek valamilyen adatok számodra?
Regisztrálni próbáltam, de nem sikerült.
Előre is megköszönöm válaszod,
Lidike

Kedves Lidike!

Engedd meg, hogy én is szeretettel köszöntselek a fórumon!
Szeretném megköszönni a dícséretet, de méginkább a bizalmad!

Kérlek, privát üzenetben írd meg nekem az emil címedet és arra írom majd a választ is neked!
Ha most nem is sikerült valami miatt regisztrálnod az csak véletlen műve lehet.
Remélem később sikerülni fog, és privát üzenetben küld el nekem a kérdésedet, amit ott írsz nekem, azt rajtam kívül nem olvashatja más.
Ha megadod a valódi nevedet és a párod nevét, valamint mindkettőtök születési dátumát és a várost, ahol születtetek, akkor egyéb más dolgokat is módomban áll megnézni!

De szeretnék türelmet kérni tőled, mert a kérések egy századrésze sincs fent ezen a fórumon, rengeteg kérés érkezik emilben, amelyekre válaszolni szeretnék.

Még1x köszönöm a bizalmad!
Őszintén remélem, hogy módomban áll segíteni neked!

Üdv.: Mercedes/Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.