Yvain Tarot jóslas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÉS A TAROT VÁLASZOL

Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 12:34 am

és a Tarot válaszol...
"...A természetfeletti erő válaszát, tehát a Tiszta Szellem válaszát csak életbevágó kérdések felmerülésekor szabad igénybe venni. Csakis becsületes céllal és kizárólag tiszta szándékkal..."
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Re: ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:04 pm


A jósok feladata az, hogy ezen üzeneteket tisztasággal értelmezze és használja.

Ha valaki megtisztel a bizalmával és pár szónál, mint szerelem, egészség, munka többet is elmond nekem, (Nem mindent) csak amit a kérdés szempontjából fontosnak tart, annak azért örülök nagyon, mert akkor nem csak általánosságban kérdezhetem a kártyát, hanem a probléma mélyebb okaira is rákérdezhetek.
Máshonnan is megközelíthetem a témát.
A miértekre is válaszokat kaphatunk.

Azt is megtudhatjuk, hogy a kérdező lelke mélyén milyen rossz beidegződések eresztettek gyökeret, ami miatt egyszerűen nem tud kitörni a problémák rengetegéből.

És az is előfordulhat, hogy ilyenkor olyan válaszokat kapunk, amelyeket idáig is tudtunk, de óriási negatív hatalma lehet, ha én több száz kilométer távlatából is kivetem kártyán, akkor milyen romboló hatása lehet a kérdező életére nézve.

Ilyenkor számot kell vetni az eddigi életünkkel és vállalni a legnehezebbet, változtatni rajta.


A Tarot és más jóslási módszerek folyamatokat mutatnak meg, amelyek nagy valószínűséggel a jelzet módon fognak alakulni, ha a kérdező ezután is úgy cselekszik, mint eddig, és olyan lehetőségeket jeleznek, amelyek csak akkor válnak valóra, ha a kérdező ki is használja ezeket.

A kártyák üzenete általában a következő 3-6 hónapra vonatkozik.

A delphoi jósda jelmondata:
„Ismerd meg önmagad!”, és tudni fogod a sorsod,
mert a sorsod te magad vagy.
Változtass magadon, és változni fog a sorsod is!
Ha elfogadod magad, elfogadod a sorsod is!

Üdv. Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Re: ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 19, 2008 8:11 pm

Kedves Látogatóm!





Abban kérném a segítséged, hogy mielőtt a kártyák tanácsát kérnéd olvasd el a Pár szóval a jóslásról c. topic erre vonatkozó bejegyzését!

Nem várok semmiféle ellenszolgáltatást azért a jóslásért, amit elkészítek a számodra,
én örülök a legjobban, ha segíthetek neked és másoknak, de 2 dolgot én is kérnék cserébe:

- nagyon tudok örülni annak, ha köszönnek nekem,

- és ha nem csak úgy odavetnek nekem pár szót:

Pld.: szerelem, munka, egészség?

Én mindenkinek a problémájához a legnagyobb tisztelettel közeledem, ezért szeretném, hogy ha ezt a kevés tiszteletet te is megadnád nekem!

Mielőtt felháborodnál és azt mondanád:
- Ez természetes!
- Ne hidd!

Ezért az ilyen udvariatlan bejegyzésekre nem válaszolok!


Előre is nagyon köszönöm a segítséged!

Szeretettel:

Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Kry

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:10 am

Kedves Kry!

Szeretném megköszönni a türelmed.

A kártyák üzenete általában a következő 3-6 hónapra vonatkozik.

Kb. egy éven belül várható javulás az állapotodban, de csak akkor, ha te is megteszel mindent ennek érdekében!

Betegséged lelki eredetű és nagyon mélyről gyökerezik, éppen ezért embertelenül nehéz feladat előtt állsz.

De most jött el azaz idő, hogy sikeresen veheted az akadályokat!

Fel kell ismerned, hogy melyek azok a félelmek, amelyek ezt a betegséget táplálják, mert csak így lehet legyőzni ezt a betegséget, amelytől az egész életed függ!

Ennek érdekében olvass el minden szakirodalmat amihez hozzájutsz, ez a tanulás, az önismeret fejlesztésének időszaka!

Vállald fel önmagad!

Bátran fordulj az ezoteria felé és ismerj meg mindent erről a betegségről, mert megvan benned az erő a gyógyuláshoz!

Van érzéked az ezoteriához, ismerd meg azt.

Arra figyelmeztet még a kártya, hogy mindenekelőtt hinned kell a gyógyulásban!

Vannak pillanatok, amikor már úgy érzed, hogy legszívesebben mindent feladnál, ne tedd!

Ha lesz elég erőd mindezt véghezvinni, márpedig a kártyákból látom, hogy lesz(!),

Az élet minden területén sikeres leszel!

De addig rendkívül nehéz, lemondásokkal teli év áll elötted!

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.

El kell, hogy mondjam azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra,

amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

A továbbiakhoz nagyon sok erőt kívánok!

Üdv. Mercedes


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 20, 2008 1:15 am-kor.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Kismvity

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:13 am


Kedves Kismvity!

Köszönöm a türelmedet. J

Bár tudom, hogy téged az érdekel a legjobban, hogy sikerül-e a vizsgád vagy sem, de pont ez az a kérdés, amit soha nem tehetünk fel az ősi szellemeknek! J


De azért ne félj, megkérdeztem a kristálygömbömet, mi várható, a közeljövőben J:


A kártyát nem lehet becsapni, mindig arra válaszol, ami a kérdezőt a legjobban érdekli!
Még akkor is, ha az a tudattalanunk mélyén van!
Így fordulhat elő, hogy mégis arra kapsz választ, ami a legjobban érdekel! J

Ez az időszak a kitartó tanulás időszaka számodra.
Amely, ha komolyan végigcsinálod teljes sikert fog hozni számodra, olyannyira, hogy még tisztes megélhetést is biztosít neked, de nagyon vigyázz!
Rajtad kívül álló okokból olyan helyzetbe kerülhetsz, amikor minden összeomlik, amit addig felépítettél!
Az a legfontosabb, hogy a bajban ne veszítsd el teljesen a fejed és ismerd fel a problémák mögött rejlő új lehetőségeket, még akkor is, ha azok alig észrevehetőek, és amelyek egészen váratlanul érhetnek.
Ismerd fel és használd ki a kínálkozó alkalmat!
De sok mindent fel kell áldoznod majd a sikerért!
Ha ez sikerül egy éven belül ismét sikeres leszel, ha nem megrekedsz egy bizonyos szinten és nem tudsz majd tovább lépni!

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem, hogy tudtam neked segíteni.
El kell, hogy mondjam azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra,
amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

Sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

Pussz Mercedes
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Re: ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:46 am

Kedves Olívia!
Párkapcsolati problémádban kértél segítséget.

Arra voltál kíváncsi, hogy van-e értelme tovább várni arra, hogy a férjed végleg elkötelezze magát melletted és a családja mellett vagy, ha egyenlőre egyedül is, de kezdj új életet?

Sajnos nem igazán tudok jó hírrel szolgálni a számodra.

Nagyon úgy áll a dolog, hogy hiába adsz még egy esélyt a férjednek, nem tudtok túl lenni a problémákon, amelyek előbb vagy utóbb, de ismét jelentkezni fognak és rövid idő elteltével,

ismét egyedül találod majd magad!

Mit tehetsz ellene?

Végtelen sok türelemre és önfeláldozásra lesz szükséged és még ezután sem biztos, hogy meg tudod menteni a házasságodat.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam egy reményteljesebb jövőt eléd tárni, de úgy gondolom, hogy csak a javunkat szolgálja, ha előre értesülünk az életünkben bekövetkező fájdalmasabb eseményekről, hogy fel tudjunk rá készülni, ill. végig tudjuk gondolni mit is tehetnénk azért, hogy mindez, amit itt jósoltam ne következhessen be!

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.

Nagyon sok erőt és egészséget kívánok neked a továbbiakhoz!

El kell, hogy mondjam azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

Sok sikert a továbbiakhoz!

Üdv. Mercedes
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Magdolna38

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:50 am

Úgy látszik ez a mai nap a nehéz jóslatok napja:

Kedves Magdolna 38!

Ismételten fel kell készülnöd arra, hogy a volt férjed hadjáratba kezd ellened!

Olyannyira, hogy sok keserű percet fog okozni neked és a családodnak egyaránt.

Sajnos ezáltal, egy peres ügy is kilátásban van.

Papírforma szerint nem tudom mi lesz az eredmény, de egy dolog világosan látszik.

Azzal a gyűlölettel, amelyet a volt férjed maga körül kelt az ellenkezőjét éri majd el annak, amit elérni szeretne!

Valószínű, hogy tisztában van azzal, túl sok mindent nem érhet el, de mindenáron bosszút akar állni vélt- és valós sérelmeiért, és ennek elérése érdekében nem válogat az eszközökben!

Azonban a keserű poharat a végén ő fogja kiinni.

Gyűlölködő viselkedésével pont azt a személyt fogja elmarni, akit pedig tűzzel – vassal megtartani szeretne!
Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.

Nagyon sok erőt és egészséget kívánok neked a továbbiakhoz!

El kell, hogy mondjam azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.

Sok sikert a továbbiakhoz!

Üdv. Mercedes
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Adri

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 1:55 am

Kedves Adri!

Úgy látom elég nehéz helyzetben vagy!

Valóban látható,hogy volt párkapcsolatoddal kapcsolatban két lehetőség foglalkoztat, és ezen két lehetőség közül szeretnéd tudni melyiknek van reálisabb esélye. Vajon véglegesen vége legyen –e a kapcsolatnak vagy felélesszétek a régi tüzet és újra kezdjétek-e?

Jelen pillanatban teljesen meg vagy zavarodva.

A kétségek közötti vergődést nagyon jól megmutatja a kártya. Egy ideje nem látsz kiutat a helyzetből, úgy érzed elakadtál, és segítségre van szükséged, hogy az életeden változtatni tudj.

Ezt a segítséget pedig ettől a fiatalembertől remélted.

A kérdéses kapcsolatban azonban már nincs élet és neked egy fájdalmasan nehéz átalakuláson kell majd keresztülmenned, hogy megtaláld önmagad és új életet kezdhess.

Nem ámítalak, embertelen erőfeszítéseket kell majd megtenned ennek érdekében és lehet, hogy a poklok poklát is megjárnod majd! De az is látszik,hogy lesz elég erőd, hogy legyőzd a nehézségeket, ha mindig hallgatsz a megérzéseidre!

De nem olyan kétségbeejtő a helyzet, mint amilyennek látszik. Ebből a helyzetből úgy tudsz kilábalni, ha most egy ideig nem teszel mást, mint amilyen mélyen csak tudod, átgondolod a helyzeted. Ez az idő most nem a tetteknek kedvez, hanem a gondolatoknak. Ne erőltess semmit, mert nem biztos, hogy jól fog végződni.

Azonban, ha véglegesen sikerült mindent tisztáznod magadban, akkor tedd meg a legnehezebbet, amit ember csak megtehet, engedd el a múltat, annak egyszer és mindenkorra vége! Akinek tudsz bocsáss meg!

Ha van olyan, akinek még nem tudsz megbocsátani nem gond, de tudj átlépni a sérelmeken! És hidd el az egész életfelfogásod, életszemléleted át fog alakulni,nagyobb lesz az önbecsülésed és sikeresebb leszel bármibe is kezdesz!

Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy váratlan esemény következtében döntesz úgy, hogy elhagyod a biztonságos megszokott életed és teljesen új életet kezdesz! Ne hagyd magad visszatántorítani, még akkor sem,ha mások bolondnak néznek! Kezdj valami egészen új dologba, akár a munkahelyeden is,(Ha dolgozol.).

A fiatalember nagyon okos és ambiciózus, talán tanul, vagy tanítani szeretne!

Olyan ember, akinek érdemes megfogadni a tanácsait. Szerény, megfontolt körültekintő. Érdeklik a spirituális eszmék. De körülötte van egy olyan ember, aki nagy befolyást tud gyakorolni rá.

Valószínű, hogy ennek a fiatalembernek is időre van szüksége ahhoz, hogy a lelkében mindent a helyrére tegyen s ő is az ösztöneire, a megérzéseire hallgasson! Az sem kizárt, hogy valaki a segítségetekre siet és a diplomáciai érzékével, jó megérzéseivel segít abban, hogy egymásra találjatok.
Ha a fiatalember tisztába jön az érzéseivel megtalálja a boldogságot és családalapításra adja a fejét és nagyon boldog családi életet fog élni.

Ha ebben a pillanatban nem is úgy néz ki, de van remény a kapcsolat újrakezdésére!

Ha végighaladsz mindazon a fejlődési folyamaton, amelyet a kártya tanácsolt a számodra, akkor a számos nehézség ellenére ismét egymásra találhattok és te lehetsz az a nő, akit a párjául választ!

De jelenleg még nagyon a mélyponton vagy, de csak rajtad múlik, hogy ki tudsz e törni mindebből. A sorsod a saját kezedben van.

Köszönöm, hogy megbíztál bennem és remélem tudtam neked segíteni.

Nagyon sok erőt és egészséget kívánok neked a továbbiakhoz!

El kell, hogy mondjam azonban, hogy a kártya csak egy lehetséges utat mutat a számodra, amelyet jogod van elfogadni, vagy elutasítani, mert sorsod egyedüli irányítója te vagy.
Sok sikert a továbbiakhoz!
Üdv.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Nefelejcs

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 2:00 am

Kedves Nefelejcs!

Nagyon szépen köszönöm a türelmedet.
Neked is, mint mindenki másnak is, aki hozzám fordul tanácsért szeretném elmondani azt, hogy a kártya nem oldja meg helyettünk a problémáinkat, hanem utat mutat.
Egy lehetséges jövőt tár elénk, ami valószínűleg úgy fog bekövetkezni, ahogyan a kártya előre jelzi, ha mindent ugyan úgy folytatunk tovább, ahogy eddig tettük.
Párkapcsolati problémádban kértél tanácsot, szereted a párod, aki jelenleg nem él veled és közös kis gyermetekkel, de nem tudod biztosan, hogy visszafogadd-e vagy sem.
Először arra voltam kíváncsi, mi játszódhatott le a kedvesed gondolataiban, ami arra késztette őt, hogy elhagyjon benneteket:
A kártyák szerint volt párod úgy érezte, hogy üres az élete. Elege lett az állandó vetélkedésből és harcokból. Egyszerűen úgy érezte, hogy véget kell vetnie ennek az életnek, de ezt csak úgy tudja megvalósítani, ha elmegy és egyedül talál rá a saját útjára.
Másodszor három féle kirakást alkalmaztam, az eredmény minden esetben ugyan az volt!
Hamarosan mindenképpen döntened kell abban, hogy mit szeretnél. Történik majd valami, ami rákényszerít a döntésre és ezt a döntést mindenképpen egyedül kell majd meghoznod!
Ha még mindig szereted a párodat, és vissza szeretnéd fogadni ill. újra szeretnéd kezdeni vele az életed, akkor igazságosan és előítéletektől mentesen gondold végig az eddigi kapcsolatotokat! Gondold végig, mi szól a kapcsolatotok mellett és ellene! És ha úgy döntesz – Igen! – Az elkövetkezendő közös életetek során hallgass inkább a megérzéseidre (!), rengeteg diplomáciai érzékre lesz szükséged, hogy a további vitákat elkerüld. Ne hamarkodd el a dolgokat, és ne teregesd ki mindig a kártyáidat, inkább változtass taktikát! Sikerülhet az álmod, egy nagyon boldog kis családi élet, de ezért nagyon sok lemondásban lesz részed. Mégis ez egy nagy lehetőség számotokra! Szerencsésebb lenne azonban az új életeteket az ANYÓSTÓL függetlenül folytatni. Nagyon sok kompromisszumot kell kötnöd és ez nem lesz könnyű. Az alapvető probléma sajnos karmikus eredetű.
Ha azonban úgy döntesz, hogy mégsem adsz esélyt a kapcsolatotoknak, akkor sokáig fogod úgy érezni, hogy talán elhibáztad ezt a döntést.
Bárhogyan is döntesz nagyon sok erőt és sok sikert kívánok hozzá!
Kérted, hogy a választ levélben küldjem el neked, de szerintem semmi olyan nincs a sorok között, amiért ne kerülhetett volna fel az oldalra.

Üdv. Mercedes
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Évi

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 2:03 am

Szia.

Az érdekel ki e tudok törni,jó munka nagy utazás szép jövő elmenni,feledni pénzhez jutni,új otthonom társak barátok környezet,felszámolni mindent ,lesznek e segítőkész szerető szívű jó emberek igaziak az életemben ezután,
tovább tudok e menni,elindulni kitörni szeretnék utazni,kiránduli örömöket pénzt szép ruhák.
a munka hejváltoztatás pénz úton van,márcsak a társ segítőkész emberek ,a biztos támasz hiányzik,az elinduláshoz.
A mult sebeiröl tettei vétkei nem gyógyulnak egy könnyen úgy érzemere csak egyszerelem,jó férj kinti élet,munka örömök lehetnének az orvosság feledtetnék ezt,aki felém fordulelfoad rajong segít szeret.
3 éve megvágytam megálmod megíkvántam őt,rendszeresen visszatér,egy szőkésbarna férfi tenger és öbölben háttérben öböl hajók,hegy kint él dolgozik nőtlen 30 fölötti szőke szőkésbarna sportos felémnéz reám,hol a tengert hol a házából,munkahely le is festetem a hejet megfestettem őt,kerestem a neten,hírdetés kinti honlapok.miatta nem mertem még startolni elrugaszkodni,megtörök kiégek meghalo x kör férfi,ember munkahejen átmenjek mire hozzá elérek,nem akarok több bajt veszéjt rossz tapasztalatod könnyet és csalódást csak ő az az egy kell,,,,Kerestem vártam eljön megismerem,az élet idehozza ha én nemtudok oda ki menni, ha a lelkünk már együtt lobog,érzünk akkor már így ő ott ,én itt egy óceán 2 part,2 világ 2 földrész választ el az élet elhozza.Tudnom kell indulja,várjakmaradjak hagyjam,adjam fel alkudjak meg a kényelemmunka pénz.,biztonság miatt rosszz munkahej család barátok társal belebetegedjek,tönkre rámegyek fizikailag anyagilag a lelkem,viták verekedések összeférhetetlenség kizsákmányolás tolvajok,hazugok csalók korlátozó környezet élettárs és családok,barátok,vagy vállaljam a kokázatot halált lesz ami lesz,menjek..


Kedves Évi!


Mielőtt tolmácsolnám hozzád az ősi bölcsek üzenetét, szeretném, a saját véleményemet elmondani...


Az ember, így te is én is, és mindenki más is, lehet végtelenül elkeseredett, történhetnek velünk olyan tragédiák, amelyek után azt hisszük soha nem tudunk talpra állni. Úgy érezzük, hogy nincs ember, aki ismerne, szeretne és becsülne minket.

Pedig nem szeretnénk, nem kérünk többet, csak annyit, hogy minket is szeressenek!


De ha a visszafordíthatatlan utat választjuk, amelyre leveledben te is utalsz, akkor eldobjuk magunktól az utolsó lehetőséget is arra, hogy megváltozzon az életünket, hogy megtaláljuk azt a személyt aki majd szeret minket, hogy barátaink lehessenek és gyermekeink szeretetét is visszafordítsuk felénk... minden - minden lehetőséget eldobunk magunktól!


Ha elmegyünk könnyebb lesz? Nem! Ha hívő vagy tudod, hogy mi a bűntetése annak, aki az önkéntes halált választja. Ha nem vagy vallásos, akkor képzeld el azt, hogy csak egy esélyt kaptál az élettől és azt is eldobod magadtól. Hát csak ennyi volt? Nekem csak ennyi jár? Végtelen küzdés és feladás?


Nem! Ennél mindenki többet érdemel!


S aki küzd, azt a sors is megjutalmazza! Akkor jön majd a segítség, amikor már nem is várod! Ne hagyd, hogy más emberek, akik soha nem jártak a te cipődben felületes véleményt mondjanak rólad. Te tudd, hogy milyen ember vagy és mennyi mindent érdemelsz még az élettől!


Ha pedig hiszel a reinkarnációban, akkor azt is tudnod kell, hogy ha megszakítod a mostani életed a sors/karma következő életedben is ugyan ilyen tragikus megpróbáltatások elé fog állítani téged, egészen addig, életek hosszú során át, amíg megtanulod saját erődből leküzdeni az akadályokat!


S ha negatív, fájdalmas, rossz gondolatokkal van tele a szíved és a lelked, akkor csak negatív embereket és rossz dolgokat fogsz magadhoz vonzani. Életedben egyik rossz jön majd ismét a másik után!

De ha pozitív, örömteli gondolatokkal veszed körül magad, bármilyen rossz dolgok is történjenek veled az életed változni fog!


Hogyan vedd körül magad örömteli gondolatokkal, mikor ennyi rossz jut neked osztályrészül? Örülj a napsugárnak, örülj a szellőnek, örülj az énekes madarak énekének. Örülj bárminek, aminek csak örülni lehet!


Mindenkinek joga van a boldogsághoz és ezt neked is tudnod kell!


Olvasd el a meditációs topicban feltett reggeli gyakorlatot és minden nap csináld végig, bármilyen nehezedre esik is, és ha ezt megteszed már óriási lépést tettél azért, hogy az életed meg tudd változtatni!


Ennyit szerettem volna elmondani neked mielőtt tolmácsolom, mit is hozhat számodra a jövő!


Üdvözlettel: Yvain


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 16, 2008 1:47 pm-kor.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Bocskor Anikó

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 20, 2008 2:07 am

Kedves Mercedes!

Több kérdésem is lenne. tanácstalan vagyok. Úgy érzem, váltanom kéne munkahelyet és tanácsadó céghez kéne mennem dolgozni, de nem tudom, hogy ez meg fogja-e érni nekem, nem leszek-e rosszabb helyzetben, mint most. a másik nehézség ebben a helyzetben, hogy a párom is ugyanitt dolgozik és úgy gondolom, hogy először célszerű lenne neki találni egy megfelelő állást és utána nekem lépni.Mi a véleményed erről? Szerinted megmerjem lépni ezt a váltást? Beiratkoztam egy parapszichológiai iskolába is, de jelenleg nem tudom, mire fogom tudni használni a jövőben, van-e értelme, hogy elvégezzem?Kérlek, segíts ezekben a kérdésekben megtalálni a helyes utat.Előre is köszönöm. Anikó
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Válasz Bettina kérdésére!

Témanyitás  Yvain Szer. Júl. 23, 2008 5:20 pm

Yvain írta:
Kedves Mercedesz!

42 éves nő vagyok, aki sem munkában sem a szerelemben nem találja helyét. Kérlek szépen segíts nekem az útmutatásban és nézd meg nekem, hogy a közeljövőben lessz-e munkám és lessz-e elérhető szerelem számomra.

Férjnél vagyok 22 éve de nagyon boldogtalan vagyok ebben a kapcsolatban és még soha sem voltam szerelmes...

Segítségedet előre is megköszönöm:

Bettina
email címem: betti8013@gmail.com


Kedves Bettina!

Szeretnéd megtalálni a lelki egyensúlyodat, a boldogságot családi életedben, elismerést a munkádban és az anyagi biztonságot.
Előfordul, hogy a munkahelyi stressz sokszor elviselhetetlenül nehezedik rád.

Azonban augusztus hónaptól (előfordulhat azonban, hogy jövő augusztus hónaptól) jelentős változás álhat be az életedbe:

A munkád stabil bár nagyon nehéz időszakot jelöl a kártya, kemény munkát és úgy néz ki, hogy csak nagyon kevés látszólagos eredményt hoz.

De ne add fel! Nagyon keményen kell majd dolgoznod és sokáig kell várni a sikerre és az igazi megbecsülésre, de ha kitartasz, minden amit szeretnél valóra tudod váltani és az anyagi helyzetet egyenesbe kerül. Ha feladod nem lesz értelme annak a rengeteg munkának és áldozatnak, amit meghoztál. A férjed kitart melletted és segíteni fog mindenben és ugyan ezt mondhatom el a házasságotokra is.

Lehet, hogy az a rengeteg nehéz év, ami mögötted/mögöttetek van most fog majd beérni. A kártya legfontosabb tanácsa az, hogy nagyon komolyan mérlegeld a dolgot, hallgass a szívedre, de legfőképpen az eszedre!
Ne kergess illúziókat, lásd a dolgokat a maguk lecsupaszított meztelen valójában és úgy hozd meg a döntésedet! Ha ezt nem tudod megvalósítani nem találod meg a lelki egyensúlyodat, képtelen leszel megváltoztatni az életed és nem tudsz kilábalni jelenlegi helyzetedből.

Családi boldogságod akadálya most te vagy. El kell engedned a múltat és lehetőséget kell adnod a már meglévő házasságodnak, amely mindaddig nem lehet boldog, amíg az igazi értékeit nem ismered fel.

Szerelem:
Találkozol egy intelligens, nagyon kedves férfivel, aki nagyon rokonszenves lesz a számodra, az is lehet, hogy kialakul egy izgalmas kapcsolat belőle, romantikus órákat élhetsz át, s bár előfordulhat, hogy az úr is komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, mégis nagyon vigyázz, jelenleg nem ő az, aki új életet, igazi szeretetet és biztonságot nyújthat neked. Nagyon megégetheted magad! Amit ígér soha sem fogja betartani.
(Lehet, hogy egy sikertelen házasság vagy kapcsolat áll mögötte, ami miatt nem akarja véglegesen elkötelezni magát melletted, vagy még egyszerűen nem áll készen.
Ha úgy gondolod, fogadd el azt amit nyújtani tud számodra, de ne akard rá építeni az életed!

A kártya végleges tanácsa számodra:

Elfogadhatod ezt a közeledést, de az csak látszat boldogságot hozhat számodra. A végén nagyobb szomorúságban és bizonytalanságban lehet részed, mint örömben. Ha nem vigyázol megtapasztalhatod a becsapottság érzését.

Azonban ha adsz esélyt a meglévő házasságodnak és a férjednek, aki mindig melletted fog állni, legkésőbb augusztustól nagyon nehéz küzdelmek árán, de elérheted mindazt amire vágysz.
Biztos anyagi hátteret és egy boldogabb házasságot. Végeredményként minden jóra fordulhat az életedben és ez csak rajtad múlik!

És ne felejtsd el azt sem, hogy minden meghozott döntésünknek, akár jó, akár rossz, van egy árnyoldala is.

Kedves Bettina!
Remélem, hogy a segítségedre lehettem és köszönöm, hogy megtiszteltél a bizalmaddal!
Nagyon sok sikert és jó egészséget kívánok a továbbiakhoz!

A delphoi jósda jelmondata:
„Ismerd meg önmagad!”, és tudni fogod a sorsod,
mert a sorsod te magad vagy.
Változtass magadon, és változni fog a sorsod is!
Ha elfogadod magad, elfogadod a sorsod is!


Szeretettel:
Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty BRIGI

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 26, 2008 5:40 pm

Kedves Brigi!
Édesanyád körül most azt mondhatjuk, hogy nyugalom van. Most már nem kell majd izgulnia a munkája miatt sem, hiszen nyugdíjba megy.
Édesanyád és édesapád életkörülményei lassan javulni fognak. Kicsit hosszabb idő míg rendbejönnek, de nagyon szépen fognak élni, mind anyagilag mind az érzelmek terén édesapáddal nagyon nyugodt és békés szép évek elé néznek.
Édesanyád azonban jelenleg még nem találta meg a lelki békéjét. Ugyanazok a gondok rágják belülről, mint amit pár hónapja megírtam neked!
A legnagyobb gond az, hogy ebből a szomorú és gondterhelt hangulatból segítség nélkül nem fog tudni kitőrni, mert ő maga nem lát kiutat a jelenlegi helyzetéből. Tehetetlennek érzi magát, mert nem tud segíteni és ezért belefásult a problémákba a mindennapi monoton feladatokba. Még mindig nagyon nagy szüksége van a szeretteire, akik kirángathatnák őt a sötét gondolatai fogságából.
De a végén teljes anyagi biztonságot mutat a kártya. Ezt már egy kevésbé szomorkodó anyukának kellene élveznie.
Remélem tudtam egy kicsit segíteni!
Sok szeretettel:
Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Re: ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Yvain Szomb. Júl. 26, 2008 6:43 pm

Yvain írta:
Kedves Brigi!
Édesanyád körül most azt mondhatjuk, hogy nyugalom van. Most már nem kell majd izgulnia a munkája miatt sem, hiszen nyugdíjba megy.
Édesanyád és édesapád életkörülményei lassan javulni fognak. Kicsit hosszabb idő míg rendbejönnek, de nagyon szépen fognak élni, mind anyagilag mind az érzelmek terén édesapáddal nagyon nyugodt és békés szép évek elé néznek.
Édesanyád azonban jelenleg még nem találta meg a lelki békéjét. Ugyanazok a gondok rágják belülről, mint amit pár hónapja megírtam neked!
A legnagyobb gond az, hogy ebből a szomorú és gondterhelt hangulatból segítség nélkül nem fog tudni kitőrni, mert ő maga nem lát kiutat a jelenlegi helyzetéből. Tehetetlennek érzi magát, mert nem tud segíteni és ezért belefásult a problémákba a mindennapi monoton feladatokba. Még mindig nagyon nagy szüksége van a szeretteire, akik kirángathatnák őt a sötét gondolatai fogságából.
De a végén teljes anyagi biztonságot mutat a kártya. Ezt már egy kevésbé szomorkodó anyukának kellene élveznie.
Remélem tudtam egy kicsit segíteni!
Sok szeretettel:
Yvain


Anyagi helyzeteddel kapcsolatban:
Most is ott van melletted a párod és messze menően támogat mindenben.
Nagyon figyelj, mert anyagi gyarapodás terén egyszeri vagy alkalmi lehetőséget jelöl a kártya!
Olyan lehetőséget jelöl, amely talán csak egyszer adódik az életben! (Szerintem sejtjük, hogy mi lehet az.)
De lehet egészen más is. Valami nem várt nagyobb összeg.
Ahogy a vicc mondja: "...Péter fiam legalább egy lottószelvényt vegyél!" (A szerkesztő megjegyzése)
Ha lenne valami elképzelésed, hogy gyes mellett pénzt keress azt most kezd el, mert 6 hónapon belül biztos siker koronázza majd!
A szerelemben:
Nagyon kedvező az idő arra, hogy kedveseddel még harmónikusabb kapcsolatot éljetek meg.
Remélem tudtam neked segíteni!
Ezer puszi
Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Re: ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Yvain Vas. Júl. 27, 2008 12:57 am

Kedves Jáde!

Elnézést kérek, hogy mégis csak feltettem ide is a jóslatodat, de ma kétszer jött vissza a levél, amit neked küldtem. Szerintem semmi olyan nincsen benne, ami kényelmetlen helyzetbe hozhatna. De itt biztosan megtalálod, ha harmadszor sem érkezne meg hozzád a levelem.

Kedves Jade!

Köszönöm a bizalmat!

Egy rendkívül okos talpra esett nő vagy, akire lehet számítani és akire mások is számíthatnak. A munkádban nagyon kreatív és megbízható vagy éppen ezért olyan feladatokat bíznak rád, amelyekhez nagyfokú önállóság szükségeltetik. Azonban a párkapcsolatodból, ma már hiányoznak az érzelmek, valójában inkább csak egy erőltetett kapcsolat. Ennek következtében elvesztetted a benső harmóniádat, a lelki egyensúlyodat és ez nagy baj, mert bíztató karrier előtt állsz. Most lenne a legnagyobb szükség az éles eszedre és logikádra, mert bizonyítanod kell a rátermettségedet!
Szedd össze minden akaraterődet, mert a munkád terén váratlan segítséget is kaphatsz. A segítőd pedig egy hölgy lesz, (akár rokon vagy családtag), aki hosszú éveken keresztül befolyással lesz az egész életedre! Melletted áll majd és segít valóra váltani a reális terveidet. S hogy még egy jó hírrel szolgáljak neked, egyszeri alkalommal nagyobb pénzösszeghez fogsz jutni.
Ha nem tudod összeszedni magad a munkádban egyre több kellemetlenség és kudarc fog érni, terveid sorra meghiúsulnak! A stressz teljesen átjárja az életed és megbénít! Már így is teljesen tehetetlennek érzed magad és helyzetedből nem látsz kiutat!
Te is felismerted, hogy tele vagy szorongással, bűntudattal, az állandó stressz megbetegített, depressziós lettél, elvesztetted a régi énedet. Legsúlyosabb félelmeid, hogy rettenetesen félsz az elszegényedéstől, a munkanélküliségtől.
Párkapcsolatodban:
Elmédben évek óta a válást fontolgatod. Vigyázz, ha vállalod a szakítást, akkor fel kell vállalnod az ezzel járó nehézségeket is: az elkövetkezendő hónapokon – éveken keresztül másról sem fog szólni a kapcsolat, mint gyűlölködésről, bosszúvágyról, megalázásról. Melynek a két gyermeked is szenvedő alanya lesz!
Jelenleg a válás elkerülhetetlennek látszik!
Ne felejtsd el azonban, hogy egy negyedszázadon át tartó együttélést nem lehet csak úgy kitörölni az ember életéből. Most úgy gondolod, hogy semmit sem érzel már a másik iránt, de ennek ellenére át fogod élni az elválás fájdalmát (Az élet fájó paradoxona, hogy hiába érzed közömbösnek a jelenlegi párodat, valahol mégis szereted), és ezt a kettősséget pokolian nehéz feldolgozni és elvarrni a szálakat! Félsz őt elveszíteni, pedig már csak bántani tudjátok egymást. Egyre jobban belebonyolódsz ebbe a helyzetbe.
Jól gondold meg, mit szeretnél cselekedni, mert jelen pillanatban nagyon szép lehetőséget látok a kapcsolat helyrehozására a mostani pároddal, és egy régi barátság helyreállítására.
Itt ellentmondás található azzal amit az elején írtam le neked! Amelynek az értelme az, hogy a válás elkerülhetetlen. Most pedig azt ajánlom, hogy próbálj meg kibékülni a pároddal. Miből adódhat ez? Ez az ellentmondás abból adódik, hogy a válással nem csak vége szakad az addigi életünknek, hanem a válás alatt és után felfokozódnak az érzelmek! Minden lap a durvaságokról a sértésekről, bántásokról beszélt! Te pedig most nem vagy erre felkészülve!
Ezért gondold meg nagyon jól, van-e még egy utolsó lehetőség a békülésre, mert ha van, inkább ragadd meg azt a lehetőséget, mert ha most sem vagy jól, mit okozhat számodra egy válás és a vele járó ellenségeskedés, kegyetlenség és viszály!
Ha nem állsz a sarkadra, nem tudod megvalósítani mindazt amiben reménykedsz:
nyugodt biztonságos anyagi helyzet, amely segít abban, hogy boldog lehess, higgy magadban, és sikereket érsz el a munkádban! Egyik legszebb álmod pedig egy olyan kapcsolat, amelyből mély szerelem szövődik.
De mindezt az álmot elérheted:
Ha nem csak vágyakozol, hanem tenni is akarsz az álmaidért!
A legfontosabb üzenet számodra az, hogy megvan mindehhez a kellő erőd! Ne menekülj el a problémák elől, szállj szembe velük és nézz szembe bátran önmagaddal! Változtasd meg a gondolkodásmódodat már csak akarnod kell!
Valamire még figyelmeztetnem kell:
Nem tudom, hogy szeretnél –e még gyermeket?
Ha igen, akkor most nagyon kedvező az időpont a gyermekvállaláshoz!
Ha nem, akkor azonban most fokozottan vigyáznod kell!
Arra is kíváncsi voltam, mit gondol (ő) miért változott meg a viselkedése:
Őt is döntésre kényszeríti ez a helyzet, ahogyan téged is! Igaz ami igaz, ő sem tud dönteni. Komoly dilemma előtt áll: a családját válassza vagy téged? És jól tudja, hogy bármelyik utat is választja, mindkét választás áldozatokat követel, számára pedig túl nagy ez az áldozat! Akkor pedig le kell, hogy mondjon a vágyairól! De az is kétséges, hogy komolyak voltak –e a szándékai.
Kedves Jáde!
Remélem tudtam neked segíteni és a sok rossz mellett nagyon szép dolgokat is jósolni.
De tudod a legfontosabbat, az életed megváltoztatásának a varázspálcája csakis a te kezedben van!
A továbbiakhoz nagyon sok erőt és egészséget kívánok!
Sok szeretettel! Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty KINGA elemzése

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 09, 2008 2:22 am

Yvain írta:Drága Mercedes!
Van egy férfi az életembe,aki nagyon megérintette aszivem! Szeretném tudni van valami esélye ennek a kapcsolatnak?Mindketten párkapcsolatban élünk!
Üdv! Kinga

Kedves Kinga!

Jelenlegi párod és új szerelmed között kellene döntened, de nem tudod melyiket válaszd.
Maradj a téged szerető és hozzád ragaszkodó, nyitott és őszinte, intelligens, okos párodnál a régebbi, de biztos párkapcsolatnál, vagy válaszd az új szerelmed.
Mi az ami a jelenlegi kapcsolatod mellett szól:
Jelenlegi párod telve van energiával és lelkesedéssel. Olyan ember, aki érzékeny, de akinek a szavára hallgatni kell és akinek a szavára hallgatnak is. Ambiciózus, és ha kell nem ijed meg a saját árnyékától sem. Az szeretet, ragaszkodás, ami belőle árad és az a biztonság, amit mellette érzel tart téged ebben a kapcsolatban.
De vigyázz, mert ez az ember, ha veszélyben érzi magát és a boldogságát rögtön támadásba lendül és komoly sebeket ejthet rajtad!
S mi szól az új kapcsolat mellett? Az együttlét izgalma, a boldogság íze.
A szeretet, szerelem és a szenvedély!
A hosszú boldog kapcsolat, házasság és gyermekáldás reménye. Nyugalomban és boldogságban töltött napok, évek.
Valószínűleg a fiatalember jó anyagi körülmények között él, így az új kapcsolatnak is meglennének az anyagi feltételei.
Mit kell tenned, hogy ezt a remélt boldogságot elérhesd?
Nézz szembe bátran a rád váró kellemetlenségekkel, amelyek veszekedések, vádaskodások, rosszindulatú támadások, rágalmak, bosszúságok.
Ha úgy döntesz vállalod az új kapcsolatot a régi ellenében ezeket a megpróbáltatásokat állnod kell! Konfliktusokkal, küzdelmekkel lesz terhes ez az időszak készülj fel rá! Ne bocsátkozz kilátástalan harcokba!
Hallgass a benső megérzéseidre!
S ne légy meggondolatlan és ne teregesd ki túl korán a kártyáidat!
Vigyázz arra is nehogy túl nagy ára legyen a győzelemnek!
Mielőtt bárhogyan is döntenél tedd fel magadnak a kérdést
- Megéri ennyit harcolni érte? Valóban le akarsz-e mondani mindarról, amit idáig elértél?
Vállald fel a döntésedet és az ezzel járó megpróbáltatásokat, de mint az előbb írtam, légy sportszerű, gondolj az elhagyottak fájdalmára is és diplomatikus viselkedéseddel próbáld az ő helyzetükön is megkönnyíteni.
Légy nagylelkű, mind az érzelmek terén, mind az anyagiak terén.
Sok kitartásra, hitre és önbizalomra lesz szükséged, hosszú és fáradtságos utat kell bejárnod még ahhoz, hogy a végén révbe érj.

S ha mind ezt végiggondoltad és az új szerelem mellett döntöttél, akkor ugorj bátran! Nem lesz könnyű, először talán anyagilag kicsit kedvezőtlenebb lesz a helyzet, de később ez is megoldódik, ha jobban fizető állást találsz, vagy új karriert építesz fel. De a közeljövőben mindenképpen pozitív lehetőségek várnak rád, amelyeket fel kell ismerned és meg kell ragadnod ahhoz, hogy mindent elérj/elérjetek, amit szeretnél.
A kártya végső tanácsa, nyíltszívű és becsületes maradsz a legnehezebb időkben is nagyon boldog párkapcsolatban, házasságban élhetsz majd.

Sok erőt és kitartást kívánok a továbbiakhoz és soha ne felejtsd el, hogy sorsod egyedüli irányítója te vagy!
Üdv.: Mercedes
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Kicsi Puppy II. rész a párkapcsolatról

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 09, 2008 2:33 am

Drága Kicsi Puppy, kedves Vic!

Első kérdésed a hosszú évek óta tartó pánikbetegségeddel volt kapcsolatos.

Neked nem kell azt mondanom vagy írnom, mint más vendégeimnek, hogy a gyógyulás a te kezedben van, mert tudod te ezt magadtól is nagyon jól, gyönyörű, intelligens, okos nő vagy, aki elég sok mindent tesz is magáért. Ismered a betegséged, és elég erős, határozott céltudatos kis teremtés vagy, hogy menj előre és ne engedd el magad!
Ami viszont sokszor ennek a pokoli betegségnek a csapdája és ami elkeserít téged, hogy bizonyos élethelyzetekben, szituációkban, ettől a betegségtől függ az életed. A betegség a kiszolgáltatottság érzését erősíti benned és ez egy pokoli érzés.

De, a gyógyulás kulcsa is egyedül, és csakis egyedül a te kezedben van!

Ugyanis ezt a betegséget a tudattalanunkban elnyomott félelmeink táplálják!

Bármilyen félelem, amelyet elnyomsz magadban csak egy újabb tégla, amelyre ez a lelki eredetű betegség támaszkodik. Ezekből a félelmekből épít falat köréd és a külvilág, a „normális” élet közé.

Ez az időszak számodra a tanulás és az önismeret időszaka kell, hogy legyen!

Fel kell ismerned a benned rejlő félelmeket. S ha már felismerted és nevén nevezted őket, akkor tudni fogod azt is, hogyan győzd le magadban az „ördögöt”!

E nélkül nincs gyógyulás! A fél megoldás, az éveken/évtizedeken keresztül szedett gyógyszeres segítség, a te számodra és senki más számára sem lehet végleges megoldás!

Azt is látom, hogy a betegség szempontjából a poklokat már megjártad, innen számodra csak felfelé vezet az út. Mindenképpen életformaváltásra lesz szükséged!

Ehhez szükség van arra is, hogy a benned kavargó zűrzavaros érzéseket a helyükre tudd tenni. Túlterheltnek érzed maga és bizonytalanság gyötör. Jelenlegi párkapcsolatodban lehet úgy fogalmazni, hogy egymás kerékkötői vagytok?

Fennáll a szakítás veszélye! A zűrzavar egyik oka ez.

Pontosan e miatt az érzés miatt vágyakozol egy másik férfi után, aki lehet, hogy a te iránta táplált érzéseidről nem tud? Vágyakozol, de határozott lépéseket nem mersz vagy nem tudsz tenni érte. Így ez jelenleg egy viszonzatlan szerelem.

Párkapcsolat

Sajnos annak, hogy a mostani pároddal valaha is boldog pár legyetek jelenleg semmi esélyét sem látom sőt, amit látok az a következő:

Valami történt közöttetek, egy olyan esemény, amely váratlanul tört be az életetekbe és hatalmas csalódást, bánatot okozott!

Bár nagyon félted a párodat ez a kapcsolat sokkal előbb és végérvényesen elromlott. Ne erőltesd, sajnos kudarcra van ítélve! S ami elromlott ahhoz nem szabad ragaszkodni, szépen búcsúzz el és lépj tovább! Ha megpróbálsz mégis harcolni a feltartóztathatatlan szakítás ellen, csak szélmalomharcot folytathatsz! A vég már elkezdődött, ideig-óráig ugyan halaszthatod még a szakítást, de az előbb vagy utóbb mindenképpen bekövetkezik.

Jelenlegi párod nagyon aranyos, nagyon kedves férfi, aki lehet nagyon jó barát, de cseppet sem megbízható élettárs, egy életet nem szabad alapoznod rá!

Mi az amit mellette érzel, amit ő nyújtani tud neked?

a bizonytalanság érzését. A félelmet, a rettegés érzését. Sokszor rettegsz valamitől, úgy érzed, hogy veszélyben vagy. De ez az érzés a pánikbetegség velejárója is.

Nagy szerepet játszik még a kapcsolatotokban a beteges féltékenység! Ne kergess illúziókat, ne hagyd, hogy nyomasztó emlékek gyötörjenek!

Sajnos a másik, szívednek kedves fiatalemberrel kapcsolatos reményeidről sem tudok semmi jót mondani neked. Inkább ne reménykedj semmiben, mert csak végtelenül szomorú eseményeknek lehetsz részese.

De tudok én azért szép dolgokat is írni:

Ez év októberében, (de legrosszabb esetben jövő októberben) ne menj el csukott szemmel egyetlen fiatalember mellett sem, mert sorsfordító találkozásban lehet részed. Különösen 10.-e környékén tartsd nyitva nagyon jól a szemed és légy nyitott egy nagyon szép szívet melengető kapcsolatra, egy olyan szerelemre amit nagyon is megérdemelsz! Végre boldog lehetsz! Egy nagyon szép, harmonikus, őszinte és mély érzelmekkel teli szerelmi kapcsolattal ajándékoz meg téged a sors!

De csak akkor, ha valóban nyitva tartod a szemed! Ez egy egyszeri ajándék a sorstól, ne szalaszd el!

Ugyanebben az időszakban a munkahelyi gondok is megszűnnek majd! Sikeresen veszel minden akadályt. Nagyon boldog lehetsz Vic!

Szeretném elmondani még, hogy gyermekáldás szempontjából ez egy nagyon termékeny időszak neked is! Ha szeretnél gyermeket, kedvező időszak a gyermeknemzésre, ha nem akkor vigyázz nagyon!

Kérdeztél a munkáddal kapcsolatban. A jelenre vonatkozóan nem válaszolnék, mert csak vitákat, intrikát, felesleges és embertpróbáló erőfeszítéseket látok, semmi sem igazán úgy alakul, ahogy szeretnéd!

Sok szomorú dolgot írtam, de remélem tudtam neked segíteni abban, hogy a megfelelő döntéseket meghozhasd.

Nagy puszi

Yvain/Mercedes


A hozzászólást Yvain összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 12, 2008 1:15 am-kor.
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Xini elemzése

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 09, 2008 2:35 am

Yvain írta:Szia Mercedes!

Szeretném megkérdezni mit látsz ebben a kapcsolatban?

Én:1979.02.11 éjjel2 ora 30 perc

Ö:1973.12.23 20 ora 45 perc

És mit látsz nekem az elkövetkezendö honapokra?

Válaszodat elöre is köszönöm Xini


Kedves Xini!


Sajnos előfordul, hogy valóban nagyon sokat kell várni egy-egy jóslásra vagy sorselemzésre, az oldalon részletesen leírtam, hogy miért. Az ismertető szövegben is felhívtam a figyelmet erre és ismertettem, hogy csak az forduljon hozzám a kérésével, aki nagyon türelmes és sokat tud várni.

A fő ok pedig az, hogy azoknak a bejegyzéseknek a száma amit az oldalon látsz egy századrésze sincs annak, amit naponta levélben kapok. Az oldalra általában azok írnak, akik vállalják a problémájukat.

A segítséget kérők között vannak olyanok, akik könnyebb élethelyzetben vannak, azonban rendkívül sok levélíró a levelében nagyon súlyos problémákról, olykor családi tragédiákról ír és ennek megoldásához kéri a segítségemet!

Ezért nagyon kényes helyzetben vagyok, hiszen nagyon nehéz mindenki kívánságát gyorsan és megfelelő mértékben teljesíteni, hiszen mindenkinek a saját problémája a legfontosabb!

Köszönöm a türelmedet és most már lássuk a kérdésed:

Szeretnéd tudni mit látok a jelenlegi szerelmi kapcsolatodban? J

Sajnos nem írtad meg sem a te, sem a párod teljes nevét és azt sem, hogy milyen városban születtetek, ez a két adat rendkívül fontos ahhoz, hogy teljesen valós képet kapjunk, de azért ezekkel az adatokkal is szép eredményre lehet jutni.

Először egy rövid kis jellemrajz kettőtökről:

Párod: a születésnapja alapján nagyon szereti az érzéki dolgokat, az érzékiséget! Mindent szeret és értékel, ami igazán jó az életben!

Melegszívű, rokonszenves tulajdonságai miatt hamar megkedvelik az emberek és könnyen szerez barátokat, segítőtársakat, jóakarókat!

Nagyon kreatív és színes egyéniség. Intuitív, idealista, romantikus, fantáziadús, ötletes és szórakoztató! Mindig a jövő felé tekint, optimista alkat, kíváncsi. Örül az életnek, intenzíven habzsolja az életet. Tud nagyvonalú lenni és vállalkozókedvű. Apróbb tulajdonságoknak nem tulajdonít nagyobb jelentőséget, éppen ezért nem haragtartó igazán, hamar megbékél. Szeret utazni éppen ezért erős benne a függetlenség- és a szabadságvágy! Általában szerencsés alkat, mert ha nehéz helyzetbe kerül, mindig akad valaki, aki váratlanul a segítségére siet.

Negatív tulajdonsága lehet azonban párkapcsolatban az érzelmi meggondolatlanság, amely túlzott féltékenységben is megnyilvánulhat és minden olyan érzelemmel, ami ezzel jár: birtoklási vágy, düh és irigység. Előfordul, hogy hirtelen természetűvé válik, ideges és kiszámíthatatlan lesz.

Azonban a családi élet kötöttségeit nehezen viseli el. A házasság nem neki való, mert mozgásszabadságában erősen korlátozva érzi magát. Csak olyan kapcsolatban marad meg tartósan, ami nem laposodik el, és ahol szabadon jöhet-mehet. A tolerancia sem mindig az erős oldala. Sokszor inkább csak mímeli, hogy toleráns. Sajnos előfordul, hogy csak akkor segít egy probléma vagy egy ügy megoldásában, ha a mögött valamilyen nagy horderejű dolgot sejt.

A kiemelkedés vágya rendkívül erősen hajtja. Állandóan valami eredetit, meglepőt akar létrehozni, amire nem számítanak az emberek. Tiszta jóindulatból olykor „belegyalogol” mások lelkébe, de nem lehet rá haragudni nagyon, mert nem rossz szándék motiválja.

Aki 23.-án született különösen könnyed, dinamikus és kreatív. Sok térre van szüksége, de mások számára is hagy elegendő helyet. Kifejezetten ösztönzően tud hatni másokra!

A te főbb jellemvonásaid: benned is megtalálható a rendkívül erős függetlenség utáni vágy. Lelkileg, anyagilag és szellemileg is törekszel a függetlenségre. Sokszor szinte villámcsapás szerűen kapsz választ a kérdéseidre, jössz rá a helyes megoldásra, ilyenkor ösztönszerűen és azonnal cselekszel. Mindketten nagyon erős intuitív személyiségek vagytok, nem is beszélve a kísérletező szellemről, amely bennetek rejlik.

Képes vagy olyan szemléletre, olyan gondolkodásmódra, amely másoknak még nem jutott eszébe éppen ezért gondolkodásmódodban jóval megelőződ a kortársaidat.

Mivel 11.-én születtél számítanod kell arra, hogy sokszor nem hétköznapi feladatok megoldása elé állít az élet. Rendkívüli személyiséggel és átlagon felüli észbeli képességekkel vagy megáldva még akkor is, ha erről idáig nem volt tudomásod! Nagyon fontos, hogy ezt felismerd, mert ez biztosítja számodra a sikert és az elismerést és a boldogságot!

Negatívumaid: gyakran lehetsz nyugtalan és mindig valami újat keresel. Olykor te is kiszámíthatatlan lehetsz és nem vagy tekintettel másokra. Képtelen vagy hétköznapi, kicsinyes dolgokkal foglalkozni.

Egyikőtök sem szeret unatkozni, és hogy ne éljétek meg unalmasan az életeteket ebben segít nektek a veletek született két legjellemzőbb tulajdonság a szabadságvágyon kívül a kezdeményezőképesség és az aktivitás.

Azonban fontos, hogy ebben a kapcsolatban megtartsd a nőiességedet és ne akarj a párod fölé kerekedni és nagyon vigyázz, hogy a túlzott féltékenységgel se riaszd a el a párod.

Vigyázzatok a konfliktushelyzetekkel, mert a párod dühkitörései és a te szintén heves reagálásod gyorsan a kapcsolat végét hozhatja!

Amennyiben a kapcsolatotok tele van izgalmas és váratlan fordulatokkal, akkor hosszú távon nagyon boldog szerelmi kapcsolatban élhettek, hiszen a párodnak pont a kissé titokzatos és az igazán aktív „belevaló” lányok tetszenek.

De az egészséges egyensúlyt mindenképpen meg kell tartanod, mert ami az elején igazán klassz és vonzó, az állandóan és hosszú távon nagyon fárasztó is lehet a másik számára. Mindkettőtöket vonz a tudásvágy. Egy életen át tanulni fogsz és ebben a párod segítségedre lesz. Az utazás szeretete és a közös élmények nagyon tartóssá tehetik a kapcsolatot és ha párod mások iránti toleranciáját sikerül egy kicsit tovább erősítened a szerelemmel nagyon tartós és harmonikus kapcsolat lehet a tiétek!

A hiányzó adatok ellenére is remélem, hogy segítségedre lehettem!

Köszönöm a türelmedet és sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

Üdvözlettel: Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty ÁGI elemzése

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 09, 2008 2:46 am

Yvain írta:
SZIA ÁGI VAGYOK

SZERETNÉM TUDNI,HOGY A MOSTANI PÁROMMAL BOLDOGOK LESZÜNK-E SOKÁIG ÉS

SIKERÜLNI FOG-E AMIBEN MOST BELE SZERETNÉNK INDULNI. ÉS HAMAROSAN LESZ-E KÖZÖS GYERMEKÜNK.


Kedves Ági!

Nagyon köszönöm, hogy ilyen türelmesen vártál!

Lássuk hát mit üzen a kártya:

A párod egy nagyon érzékeny alkat, aki inkább a megérzéseire hallgat, mintsem az eszére. Sokszor inkább te vagy az, aki lerángatja őt a fellegekből a realitás talajára.

Bár párod rendkívül figyelmes veled szemben, igazi megértő társ, akivel jól esik beszélgetni, látszólag minden rendben van közöttetek!

Te azonban mégis érzed, hogy valami nincs rendjén. Lehet, hogy mégsem az érzelmek, hanem az érdekek dominálnak ebben a kapcsolatban? Mostanában már nem állt valami szilárd alapokon ez a kapcsolat. Ne kergess illúziókat, s ezt a bizonytalan kapcsolatot biztos, hogy nem fogja megszilárdítani egy kisbaba sem.

Talán éppen ezért lép be egy harmadik is ebbe a kapcsolatba, aki a színfalak mögött tevékenykedik. Kettőtök között összeomolhat a már eddig is gyenge lábakon álló kapcsolat, hiába teszel meg mindent, a viták és veszekedések elkerülhetetlenek lesznek, és amelynek bekövetkezte után, te is inkább a szakítást fontolgatod majd.

Váratlan és szomorú dolgok elé nézel, amelyeket nem kerülhetsz el!

Mindezek következtében terveid feladására kényszerülsz majd.

Jelenleg azonban, mindezek dacára, elnyomod magadban a veszély érzetét minden áron boldog akarsz lenni.

Vigyázz, hogy a megpróbáltatások közepette nehogy a segítő szándékot is személyes támadásként éled meg és még azokat is magad ellen fordítod, akik szeretnek, ill. rokonszenveznek veled! Ez az út a magányhoz és a depresszióhoz vezet!

Dehogy jót is írjak mindezen megpróbáltatások után megtalálod majd a boldogságot a családodban és a munkád terén is olyan feladatot végzel majd ami örömet hoz számodra!

Kedves Ági!

Mindahhoz ami elötted áll nagyon sok erőt és egészséget kívánok!

Nagyon sajnálom, hogy nem olyan hírrel szolgálhattam, amilyet oly nagyon vártál, de sajnos az élet olykor egészen más megpróbáltatások elé állít minket!

Ha negatív jóslatot kapsz, jogodban áll nem elfogadni. Tegyél meg mindent azért, hogy ne úgy történjen, ahogy én a mai napon előrevetítettem neked!

Szeretettel:

Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Egy fiatal és magányos özvegyasszonynak....

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 09, 2008 2:48 am

Szia Mercedes! Nagyon szeretném meg tudni mikor lesz uj kapcsolatom, mert már nagyon magányos vagyok van egy nős ember az életemben de ő nagyon be csapot birosági ügyünk is lesz . légyszives mond meg mi lesz ennek az ügynek a vége és hogyan tovább. 1971. 01. 21-én születem és özvegy elöre is köszönöm. Nagyon tetszik a lapod!!!
Kedves Özvegyasszony!

Köszönöm, hogy ilyen sokat és türelmesen vártál a válaszra.

Sajnos lehet, hogy ez idő alatt a peres ügyetek is lezajlott már, de remélem, hogy még így megkésve is tudok neked segítséget nyújtani.

Minden vágyad, hogy új életet kezdhess. De annak az érzelmei, akivel ezt szeretted volna kihűltek, a kapcsolatnak már nincs közös jövője, végérvényesen véget ért.

Egy olyan férfiban bíztál meg, aki cseppet sem hűséges típus, inkább csak szeretőt akart tartani. Éltető eleme a hódítás. Vigyázz, mert nagyon erős egyéniség, ellenfélnek kifejezetten félelmetes, mert okos, intelligens és a végletekig kitartó. Nem riad vissza piszkos eszközök használatától sem!

Olyan ember segítségét várod vagy bízol benne, akinek megvan a megfelelő tudása és tekintélye, ahhoz, hogy segítséget tudjon nyújtani neked.

Azonban mindenképpen neked kell kézbe venned az ügyeid intézését. Próbáld megkeresni az arany középutat. Diplomatikusan kiegyezni, amiben csak lehet. Túl erős az ellenség és nem lesz nyugalmad, amíg ki nem egyeztek! Már túl vagy a nehezén! Az ellentét és ellenségeskedés közöttetek karmikus eredetű.

Engedd el, hogy végérvényesen tovább léphess és új életet kezdhess!

A saját kezedbe kell venned a sorsod irányítását.

A per végén egy sokkal nyugalmasabb időszak kezdődik a számodra.

Váratlanul olyan események történnek, amelyek alapján, sok minden tisztázódni fog a számodra! Hírtelen megértesz valamit, ami idáig foglalkoztatott és nem egészen értetted mi miért is történik. A félreértések és a konfliktusok is elrendeződnek!

Hallgass a megérzéseidre! Átgondolva az életed új elhatározásokra fogsz jutni! Tele leszel új ötletekkel és tervekkel, teljes egészében új életet kezdesz! Mindezek véghezviteléhez meglesz az akaraterőd is!

Minden szempontból nagyon szerencsés időszak elé nézel. Határozottan haladsz majd a kitűzött célod felé. S akkor, amikor nem is várod, megtalál a szerelem is! Újra nagyon boldog leszel! A kapcsolat elsősorban a szenvedélyes szexualitásról szól, de a kedvesedben megértő lelki társra is lelsz majd!

Azonban a következőkre figyelmeztet a kártya: hajlamos vagy a fent leírt tanácsoknak pont az ellenkezőjét elkövetni. Meggondolatlanul és elhamarkodottan cselekedni! Amilyen hamar fellángolnak az ötleteid, olyan hamar el is megy a kedved tőlük! Arra is vigyázz, hogy kinek a közeledését fogadod el, nehogy ismét ugyan azt a hibát kövesd el!

Végső üzenet a számodra az, hogy nem elég vágyakozni, valami után, hanem tenni is kell érte! Hogy meg tudd változtatni, jobbá tudd tenni az életed, meg van hozzá minden erőd! Merj kockáztatni és valósítsd meg a céljaidat! Párkapcsolatodban inkább a mélységet keresd!

Köszönöm, hogy megtiszteltél a bizalmaddal és remélem, hogy a segítségedre lehettem!

A továbbiakhoz sok erőt és jó egészséget kívánok!

Szeretettel: Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty PIROSKA elemzése

Témanyitás  Yvain Szomb. Aug. 09, 2008 2:54 am

Yvain írta:Szeretném megkérdezni mit mond a kártya az elkövetkező hónapokra. Munka, Család,pénz?

Köszönöm:Piroska


Kedves Piroska!

Köszönöm a megértésed és a türelmed!

Általánosságban szeretted volna tudni, hogy mi várható a következő hónapokra:

Nem tudok kellemes dolgokat írni neked az elkövetkezendő hónapokra!

Mostanában kellemetlenségek, veszekedések, konfliktusok érik egymást az életedben. Olyan váratlan események következhetnek be, amelyeket sorscsapásként fogsz megélni. Ha párkapcsolatban élsz a konfliktusok nagyon könnyen szakításhoz vezethetnek! Valami végérvényesen megváltozik az életedben, véget ér, amely nagyon fájdalmas lesz a számodra.

De nagyon nagy szerencse, hogy te egy végtelenül erős asszony vagy! Minden rosszból meglátod a kifelé vezető utat és a legnehezebb helyzetekből is talpra tudsz állni, mert tudod, hogy mit akarsz, és mit szeretnél elérni az életben.

Nagyon jelentős szerepet játszik az életedben egy férfi (talán a párod) akivel nem egészen felhőtlen a kapcsolatod. Gondoskodik azokról, akiket szeret, de mindenben az ő szava a döntő, az ő akarata érvényesül. Mellette nagyon sok mindent fel kellett adnod magadból. De minden erőlködés hasztalannak bizonyult.

Így juthattál el a válás vagy a szakítás gondolatáig. Neked is el kell mondanom azonban, hogy nagyon vigyázz és ne becsüld le a párodat, mert nagyon kemény ellenfél válhat belőle. Okos, intelligens és semmitől sem riad vissza, ismer minden kiskaput és ki is használja a lehetőségeit, csak a saját érdekei tartja majd szem előtt.

Ha nem sikerül kompromisszumokat kiügyeskedned nála, nagyon sok kellemetlenséget és fájdalmat okozhat neked!

Az ellentét közöttetek is karmikus eredetű, de mint az elemzés elején leírtam nagyon szerencsés ember vagy abból a szempontból, hogy minden rossznak megtalálod a jó oldalát. Ezért képes leszel felülemelkedni a vitákon és viszályokon és elrendezel mindent magad körül.

Döntened kell majd és csak akkor dönthetsz helyesen, ha a nehezebbik utat választod. Még akkor is, ha egy időre egyedül maradsz! Ez nem jelent végleges egyedüllétet, ha nem akarod. Csak egy időszakot, ami arra szolgál, hogy helyre tegyük a dolgokat…

Ez egy olyan konfliktusokkal terhelt időszak, amely még az egészségedre is káros hatással lehet! Hogy megelőzd a bajt, mindenképpen fordulj orvoshoz! A stressz könnyen okozhat olyan betegséget, amelyhez orvos segítségét kell kérned!

Remélem, hogy tudtam neked segíteni!

Sok erőt és jó egészséget kívánok neked a továbbiakhoz!

Szeretettel: Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Re: ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Yvain Szer. Aug. 13, 2008 11:53 pm

Kedves Dormi!


Utólagos engedelmeddel feltettem ide is a hozzám írt rendkívül kedves leveledet, annak örömére, hogy van értelme annak a munkának, amit igyekszem nap, mint nap lelkiismeretesen elvégezni, de még fontosabb az, hogy aki valóban megfogadja a kártyákban rejlő több ezer éves bölcsesség által közvetített üzenetet, az igen is tud változtatni a sorsán!
Csak az első akadálynál nem szabad megtorpanni és visszafordulni, hanem ha meg is inog a hited, bátran folytatni kell azt az utat, amelyen most már elindultál. "...Egy fecske nem csinál nyarat...de egy fecske családtól már szebb és vidámabb lehet az életünk!

Drága Yvain!
Köszönöm szépen a jóslatot. Már el is kezdtem! Mármint a tervek megvalósitását. Tegnap egyébként csodálatos dolog történt velem, amit szeretnék magosztani veled. Első napom volt kb. öt hónap után, amikor tele voltam energiával. Mindenkire mosolyogtam, és mindenkitől ezt kaptam vissza!!! Tehát nagyon igaz, hogy a negativ gondolatokkal csak a rosszat vonzuk be, és forditva.
Hálás vagyok az eddigi segitségedért,
ölellek, kivánok minden szépet, és remélem sokan megfogadják a tanácsod.
Puszi, Dormi
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Válasz Írisz kérdésére

Témanyitás  Yvain Pént. Aug. 15, 2008 11:04 pm

Kedves Írisz!
Régóta élsz egyedül és szeretted volna tudni mi vár rád az elkövetkezendő hónapokban és találkozol-e az olyan régen várt szerelemmel?



Vegyes érzelmek kavarognak benned. Valaki nagyon eljátszotta a bizalmadat és attól kezdve nem tudsz igazán megbízni senkiben. Szeretnél boldog párkapcsolatban élni, de ugyanakkor félsz is új életet kezdeni. Lélekben véglegesen zárd le a múltat, hiszen te is érzed, hogy nem halogathatod sokáig a döntő lépést, ha családot szeretnél.

Van egy jó hírem a számodra:

Vár rád a szerelem! Bizony! S nem is nagyon kell kutatnod utána, rád fog találni. A legszebb és legerősebb kártyák állnak a szerelem és a boldogság mellett! De csak akkor válik valóra az ígéret, ha a kártyák tanácsát is megfogadod. A jó tanács pedig az, hogy megvan az erőd a változtatáshoz és most minden megadatott ahhoz, hogy boldog párkapcsolatban és anyagi jólétben élhess!


Ehhez túl kell lépned a félelmeiden és új életet kell kezdened. Minden embernek nehéz lezárnia a múltat, de te készen állsz arra, hogy szeress és szeressenek! Ne torpanj meg, és ne húzódj vissza a csigaházadba! Az új élethez az is hozzátartozik, hogy újra meg kell tanulnod bízni másokban!

Nem csak a szerelem talál rád, de a munkádban és az anyagiak terén is, minden tekintetben sikeres és boldog jövő előtt állsz! Valamint az egészségeddel is minden rendben lesz!


Ha azonban még sokáig gondolkozol magányos maradsz és olyan fájdalmas események kényszerítenek majd arra, hogy változtass az életeden, amelyeket tragédiaként fogsz megélni.

Köszönöm a bizalmat és örülök, ha a segítségedre lehettem!

Minden jót kívánok neked a továbbiakhoz!

Üdv.: Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Válasz TIBOLD kérdésére!

Témanyitás  Yvain Hétf. Aug. 18, 2008 1:33 am

Kedves Tibold!


Elnézésedet kérem, hogy csak megkésve tudok válaszolni a feltett kérdésedre, de talán még most sem késő.

A megelőző hónapokban mindent megtettél azért, hogy a célodat elérd, mind a külföldi tanulmány-úttal kapcsolatban. Ennek következtében szeptember hónaptól valóban biztossá válik számodra az oly nagyon várt utazás!

Jelenleg nagyon termékeny és sikeres időszakodat éled! Az elkövetkezendő hónapokban fog beérni minden erőfeszítésednek a gyümölcse. Ki tudod bontakoztatni a tudásodat, tehetségedet és elismerésben is lesz részed bőven!

December hónaptól stabillá és sokkal kedvezőbbé válik a családod anyagi helyzete is.

Egy nagyon kreatív időszak elé nézel és az elveszettnek tűnt hited is megszilárdul!

Azonban jelen pillanatban fennáll a veszélye annak, hogy te egyáltalán látsz tisztán, nem látod a lehetőségeidet, és ahelyett, hogy céltudatosan előre haladnál, inkább nagyon is bizonytalan vagy! Erőt vett rajtad a csüggedés! Ne tedd! Aki bizonytalan az elszalasztja, vagy észre sem veszi, a sors által kínált lehetőségeket, s ha ez megtörténik, akkor megreked. Végképp tanácstalanná válik és csak mások segítségével tud majd előre jutni a célja felé, de addigra sorsfordító lehetőségeket szalaszthat el, és aminek szépnek, ígéretesnek kellett volna lennie sokkal inkább kínlódássá válik majd számodra. Vedd vissza az irányítást a gondolataid felett!

Ne hagyd magad senkitől és semmiről lebeszélni, mert ez év végén, december hónapra terved valóra válik, még azok a terveid is amelyekben senki sem bízott.

valóra válik, még azok a terveid is amelyekben senki sem bízott.

Csak higgy erősen saját magadban! Minden negatív gondolatod, amely azt sugallja, hogy nem éred el, amit szeretnél, valóban meggátolja a sikered és bekövetkezik az amitől mindennél jobban félsz!

A kártya végső tanácsa számodra: Jó úton jársz, de légy megfontolt! Alaposan gondold végig, minden döntésedet! Minden terved valóra válik az elkövetkezendő 3-6 hónap folyamán, de csak, ha türelmes vagy és bízol magadban! Nehogy úgy járj a végén, hogy elérted a célodat, de túl nagy árat fizettél érte!

Remélem azért, ha megkésve is, de rá tudtam világítani egy két dologra, ami segítségedre lehet majd!

Minden jót kívánok a továbbiakhoz!

Üdvözlettel: Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Válasz Monic kérdésére...

Témanyitás  Yvain Szer. Aug. 20, 2008 10:44 pm

Kedves Monic!


A te szíved valahol máshol van, egy távoli helyen, valaki mással, akivel egyenlőre nem lehetsz együtt.

Volt kedvesed iránti szerelmed, és a bizonytalan érzéseid óriási súllyal nehezednek rád. Ha nem vigyázol újabb összeroppanással fenyeget!

Nagyon befelé fordultál. Kicsit a rabjává váltál ennek a kapcsolatnak. Nem akarod lezárni a múltat, még mindig benne élsz, holott a volt kedves már régen kilépett belőle és egy másik hölgy mellett döntött. S nem csak a párkapcsolatában, de a munkájában is egyre céltudatosabban halad előre, jól tudja mit akar és hogyan érhetné azt el. Kemény munka utáni sikeres jövő előtt áll! Ő minden tekintetben új életet kezdett, tegyél te is így! Ebben a szituációban jobb volna, ha inkább az eszedre hallgatnál és nem a szívedre! El kellene, hogy enged őt! Tudom, hogy ez egy igen fájdalmas döntést, de utána idővel megkönnyebbülsz és a lelked, felszabadul. Ha most nem is így érzed, de nagyon erős és okos vagy, keress új célokat és szövögess új terveket! Ha ismét képes leszel a munkádra összpontosítani, akkor mind szakmai, mind anyagi téren sikereket érhetsz el.

Ha nem így teszel az előbb-utóbb felőrli minden erődet! S nem veszed észre azt, hogy ez a szerelem ugyan véget ért, de te is tele vagy erővel, energiával és lehetőségekkel! Ha újra visszatérne a hited, felszabadíthatná a benned szunnyadó energiákat, amelyeket a fájdalmaddal most eltemetsz magadban és bizony ezek krónikus lelki eredeti betegségekhez is vezethetnek.

A párod vidám, könnyed, türelmes, megbízható, harmóniában van önmagával és a világgal és ezt nagyon élvezi. Az ő életében már ott van a másik kapcsolat, amely meghatározó a számára. Volt kedvesed ugyan titokzatosan, távolságtartóan viselkedik, de segít neked, ha arra van szükséged. A fiatalember új párja valamit vagy valamiről többet tud mint te, ezért hatalma van a volt párod felett, nem érdemes lebecsülni. Nagyon veszélyes ellenfél lehet. Így párod, hogy se téged, se őt ne bántsa meg, ne kerüljön félreérthető helyzetekbe nagyon diplomatikusan viselkedik veled.

Türelemre és nyugalomra van szükséged. Túl vagy az életed egy nagyon nehéz időszakán. Számodra eljött a pihenés ideje. Nincs értelme az elérhetetlen után vágyakoznod! Ez most nem a te időd. Jól fontold meg minden lépésed, még a legjobb értelemben se erőltesd a kapcsolatot, mert inkább elriaszthatod magadtól azt akit pedig annyira szeretnél magad mellett tudni.



Sajnálom, hogy nem tudtam olyan jó hírt írni neked, amilyenre vágytál, de ha az első szomorúságon túl leszel észreveszed, a rólad szóló jó híreket is.

Nem örülök, ha szomorú jóslatokat kell „mondanom”, de a rossz hírek is az élet velejárói.

Szívem minden melegével minden jót kívánok neked a továbbiakhoz!

Üdvözlettel: Yvain
Yvain
Yvain
Admin

nő
Hozzászólások száma : 115
Age : 54
Tartózkodási hely : Budapest
Job/hobbies : tarot, meseírás, keresztszemes hímzés, gitár
Humor : remélem, hogy van humorom.-:)
Registration date : 2008. Jul. 13.

https://sziv.hungarianforum.com  http://www.mercedes2010.gportal.

Vissza az elejére Go down

ÉS A TAROT VÁLASZOL Empty Re: ÉS A TAROT VÁLASZOL

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.